WoW: Nowe drzewka talentów Dragonflight są tak dobre, że powinieneś zacząć od poziomu 1


Trwają przygotowania do nadchodzącego Dragonflight w World of Warcraft (otwiera się w nowej karcie) ekspansji, a wkrótce będziemy mogli szybować nad nowymi ziemiami i stawić czoła nowym wrogom. Ale chcę, żebyś zapomniał o tym wszystkim, stworzył świeżą postać i poszedł zabić kilka wilków w Northshire. Nawet jeśli masz już jedną z każdej klasy na maksymalnym poziomie. Na serio.

Pozwólcie, że wyjaśnię: Moją ulubioną częścią przedpremierowej łatki jest powrót czegoś, co odtąd będę nazywać systemem talentów „starej szkoły”, którego gracze, którzy zaczęli po Mists of Pandaria, mogli doświadczyć dopiero wtedy, gdy WoW Classic przypomniał wszystkim o ile lepszy był niż system, który go zastąpił. Na każdym poziomie otrzymujesz punkt talentu, który możesz umieścić w jednym z dwóch długich drzewek. Czasami odblokujesz małe, pasywne wzmocnienie, takie jak 2% dodatkowej szansy na trafienie krytyczne. Czasami dostaniesz nowy przycisk, który pozwoli ci wyciągnąć konia z kieszonkowego wymiaru i zdeptać wrogów.

Różni się to od tego, co nazwałbym systemem talentów „nowej szkoły”, który faktycznie mamy od 2012 roku – co oznacza, że ​​ma całą dekadę, jest normą w większości historii WoW i właściwie wcale nie jest nowy. Nigdy nie byłem fanem tego nowszego, usprawnionego systemu ze znacznie mniejszą liczbą opcji. Próbował sprowadzić wszystkie te małe, stopniowe wybory do większych, bardziej znaczących wyborów, które pojawiały się co kilka poziomów.

Krok po krokuŹródło : https://www.pcgamer.com/wow-dragonflights-new-talent-trees-are-so-good-that-you-should-start-at-level-1/