Wow: Możesz kupić szare i białe transmogi od tych dealerów


Najnowsza łatka 10.0.5 WoW: Dragonflight zostanie wydana 25 stycznia 2023 roku. Będzie to miało miejsce po raz pierwszy w grze. Fani Transmog mogą rozszerzyć swoją kolekcję o broń, zbroje, a nawet specjalne przedmioty drugiej ręki.

Większość białych i szarych towarów jest sprzedawana w WoW (kup teraz) przez NPC w głównych miastach. Zazwyczaj kosztują one tylko trochę srebra. Jeśli teraz zaopatrzysz się w przedmioty, możesz zarobić trochę złota, zdobywając przedmiot na początku patcha 10.0.5.

W WoW: Dragonflight znajdziesz wiele szarych i białych przedmiotów do swojej kolekcji transmog.

WOW: Dealerzy pokrywają się szarymi i białymi transmogami (3) Źródło: buffed buffles.

Jeśli planujesz sprawdzić następujących NPC i dodać przedmioty z łatki 10.0.5 bezpośrednio do swojej kolekcji bez objazdów, powinieneś to zrobić z wojownikiem. Łatwo jest uzupełnić swoją kolekcję jako wojownik, ponieważ wojownicy mogą używać wszystkich rodzajów broni. Sprawdź inne klasy u góry okna towarów, aby zobaczyć, czy przedmioty dla innych klas lub specjalizacji są wyświetlane w ustawieniu Wszystkie.

Kowale Odwiedź trenerów zawodu kowala w Orgrimmarze i Stormwind. Galthuk w Orgrimmarze (współrzędne 76/37) sprzedaje między innymi topory, miecze i ssaki. Zwróć uwagę na innych pobliskich NPC, takich jak Shoma, którzy sprzedają inne popularne rodzaje broni.

WoW: Z tymi dilerami masz do czynienia z szarymi i białymi transmogami (2) Źródło: wypolerowane zabrudzonymi mankietami transmogów.

W Stormwind, Osricu Strangu i Wilhelmie Strangu (współrzędne 77/61) możesz kupić drugi zestaw na specjalne zamówienie, aby uzyskać więcej prezentów i zaoszczędzić pieniądze. Odpowiednik Hordy nie znajduje się w Orgrimmarze, ale w Winterspring (Eternal Lookout), koordynuje 60/50 w kupcu Nixxrak. Przyjrzyj się towarom z Wixxrak, który znajduje się naprzeciwko Nixxrak.

Sprzedawca skóry i sukna Poszukaj trenera krawiectwa, takiego jak Magar w Orgrimmar (ordynacje 60/59). Wokół niego znajdziesz NPC, takich jak Torphan, którzy sprzedają ci szaty z materiału, koszule i skórzany sprzęt.

Specjalna broń Dalaran i inne przedmiotyDalaran (starożytny Dalaran w Lesie Kryształowej Pieśni), wejdź do sklepu Absolute Arsenal na współrzędnych 53/60 i zobacz, co NPC sprzedaje w tym sklepie.

Zamawiane są specjalne przedmioty krwawych elfów.

WoW: Z tymi handlarzami jesteś pokryty szarymi i białymi transmogami (1) Source: buffed Stwórz krwawego elfa, wyślij jej trochę złota i okryj się Raelis Morgenstern (współrzędne 60/39 na wyspie Sun Strider) z broń elfa. Na przykład z eleganckim personelem Mana Gathering. Za trochę miedziaków kup łańcuch krwawego elfa ustawiony przez Faraden w zamian za tysiąc dolarów.

Czytanie tej ciekawej historii też.

Wow: Dragonflight testuje kontrastujący kontrast z Shadowlands.

Jako asystent zbadaliśmy nowe stado smoków na bardzo interesującym miejscu. Lepiej ocenimy, co zaoferuje to nowe rozszerzenie. I czy to brzmi źle?

Prow: Patch 10.0.5 jest bardzo pomocny w zapewnieniu wielu ponurych ulepszeń w jakości ich życia.

WoW Patch 10.0.5 zawiera całe mnóstwo przydatnych ulepszeń jakości życia. O co im chodzi, powiedz.

Jeśli chcesz zdobyć coś brązowo-białego, możesz zdobyć miękkie widły w obszarze startowym Rycerza Śmierci lub zdobyć czerwoną maskę Defiasa ze swoimi złoczyńcami od NPC Defiasa w Westfall lub Deadmines. Kolejną ładną maską, której możesz użyć na farmie, jest maska ​​​​bandyty krwawych elfów. Bandyci krwawych elfów znajdują się w obszarze startowym Draenei.Źródło : https://game-news24.com/2023/01/15/wow-you-can-buy-gray-and-white-transmogs-from-these-dealers/