WoW: Klasyczny sezon mistrzostwa, faza 2 już dostępny


World of Warcraft: Klasyczny Season of Mastery otrzymał swoją pierwszą dużą aktualizację od czasu premiery w zeszłym miesiącu, a gra wchodzi w kolejną znaczącą fazę zawartości. Faza druga jest teraz dostępna na serwerach sezonu mistrzostwa w Klasyczny WoW, Bossowie Światowi, tacy jak Lord Kazzak i Azuregos, są teraz dostępni do walki.

Klasyczny WoW Season of Mastery wystartował miesiąc temu, skupiając się na przyspieszonym wydawaniu zawartości w porównaniu z pierwotną wersją Klasyczny WoW w 2019 roku. Sezon potrwa tylko 12 miesięcy, zmuszając sześć faz zawartości gry do wydania w szybszym tempie niż w początkowym okresie Klasyczny WoW. Dla porównania, między pierwotnym uruchomieniem minęły prawie trzy miesiące Klasyczny oraz dodanie drugiej fazy zawartości.

Aby walczyć z bossami świata, które zostały dodane do gry w fazie drugiej z Klasyczny WoWgracze będą musieli zebrać 40-osobową grupę rajdową. Stamtąd udaj się do Blasted Lands, aby walczyć z Lordem Kazzakiem lub Azsharą, aby walczyć z Azuregosem.

Dwóch bossów upuszcza znaczne łupy dla niektórych klas, a Oko Cienia Kazzaka jest ważnym czynnikiem w łańcuchu zadań wymaganym przez Kapłanów do uzyskania laski Benediction i Anathema. Azuregos upuszcza Starożytne Ścięgna Niebieskiego Smoka, które są wymagane dla Łowców, jeśli chcą zdobyć Starożytną Ścięgna Zawiniętą Lamina, epicki kołczan.

Faza druga z Klasyczny WoWZgodnie z niedawną aktualizacją Blizzard Entertainment, sezon mistrzostwa ma trwać około dwóch miesięcy, a trzecia faza ma ukazać się na początku lutego.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/wow-classic-season-of-mastery-phase-2-now-live