WoW: Faza 4 Sezonu Odkryć – Maksymalny poziom 60 i nowe najazdy w przygotowaniu

World of Warcraft: Faza 4 Sezonu Odkryć ujawniona przez Blizzarda

Ostatnia faza Sezonu Odkryć

W nowym filmie deweloperskim dotyczącym Sezonu Odkryć World of Warcraft Blizzard ujawnił, że ostatnia faza, faza 4, rozpocznie się 11 lipca 2024 r. Dzięki tej ostatniej fazie gracze będą mogli osiągnąć końcowy poziom 60, a także wziąć udział w obu ostatnich rajdach, Onyxia Lair i Molten Heart.

Co nowego w fazie 4

11 lipca Sezon Odkryć oficjalnie wkracza w fazę 4, zwiększając maksymalny poziom do 60 i odblokowując wszystkie pozostałe zadania i strefy. Tydzień później, 18 lipca, dwóch Bossów Światowych będzie dostępnych za pośrednictwem nowych portali instancji. Dwóch Bossów Światowych to Azuregos, niebieski smok Azshary i Lord Kazzak, Pan Zniszczenia Strzaskanych Ziem.

Wreszcie, tydzień później, 25 lipca, rozpoczną się dwa ostatnie naloty Sezonu Odkryć World of Warcraft. Najpierw jest Molten Heart, rajd dla 20 graczy z 10 klasycznymi bossami, zawierający przeprojektowane łupy, przeprojektowane zestawy wyposażenia poziomu 1 i nie tylko. Blizzard pozostaje powściągliwy w kwestii części „i nie tylko”, ale Moltres może sprawić niespodziankę.

Od 25 lipca dostępny będzie także najazd na legowisko Onyxia, w którym wystąpi słynny czarny smok i jego liczne młode. Do twarzy! Blizzard nie ujawnił jeszcze, czego się spodziewać po graczach World of Warcraft Classic po zakończeniu czwartej fazy Sezonu Odkryć, ale World of Warcraft Cataclysm Classic jest dostępny już od nieco ponad miesiąca. Faza 4 Sezonu Odkryć rozpoczyna się 11 lipca 2024 r.

Źródło: www.destructoid.com