WoW: Epic Edition of The War Within oferuje ekskluzywne zwierzaki bojowe z unikalnymi animacjami

Ekskluzywne bonusy z epickiej edycji The War Within dla World of Warcraft

War Within Epic Edition dla WoW oferuje ekskluzywne zwierzaki bojowe Flash, Gale i Thundo z unikalnymi zmianami kolorów i animacjami.

Gracze, którzy zakupią edycję Epic za 90 dolarów, otrzymają dostęp do wersji beta, czas gry, wcześniejszy dostęp do rozszerzenia i przedmioty kolekcjonerskie w grze, takie jak Battle Pets.

Po aktualizacji przygotowawczej The War Within misja z Kurdranem Wildhammerem pozwoli graczom zdobyć zwierzaki bojowe burzowej wieży w unikalnych lokalizacjach.

Dodatkowe zwierzaki bojowe dla posiadaczy epickiej edycji The War Within

World of Warcraft oferuje graczom, którzy zakupili Epic Edition gry The War Within, premię w postaci trzech dodatkowych zwierzaków bojowych typu burzowa wieża. Te małe gryfy to nowe kolory Squally, zwierzaka bojowego, który otrzymali już za zakup edycji premium World of Warcraft i będzie można je zdobyć poprzez wykonanie zadania w aktualizacji przygotowawczej The War Within.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej The War Within dla World of Warcraft

Epicka wersja The War Within to najdroższa cyfrowa wersja World of Warcraft, jaką gracze mogą otrzymać w związku z nadchodzącym rozszerzeniem. Ten ogromny pakiet, wyceniony na 90 dolarów, zawiera mnóstwo gadżetów, w tym gwarantowany dostęp do wersji beta, 30 dni gry, wcześniejszy dostęp do samego rozszerzenia i mnóstwo przedmiotów kolekcjonerskich w grze.

Wygląda jednak na to, że fani, którzy kupili tę edycję premium, otrzymają kilka dodatkowych dodatków po rozpoczęciu aktualizacji przygotowawczej do The War Within. Gracze posiadający Edycję Epic mają już dostęp do Squally, niebieskiej wieży bojowej burzowej, dostępnej obecnie w grze. Kiedy aktualizacja przygotowawcza The War Within pojawi się w World of Warcraft, fani ci będą mogli zdobyć Flasha, Gale’a i Thundo – czerwone, fioletowe i żółte rekolory Squally’ego – poprzez wykonanie krótkiego zadania.

Źródło: gamerant.com