Jak otworzyć skrzynię WoW Dreamer’s Bounty w Dragonflight – poradnik

The WoW Dreamer’s Bounty – jak otworzyć zamkniętą skrzynię

WoW Dreamer’s Bounty to zamknięta skrzynia znajdująca się w nowej strefie Jaskini Zaralek, dodanej wraz z Aktualizacją 10.1. Nazwa skrzyni zawiera niejasną wskazówkę, jak ją otworzyć, ale mimo to prawdopodobnie będziesz drapać się po głowie przez dłuższy czas, próbując dowiedzieć się, jak dostać się do środka.

Aktualizacja Embers of Neltharian

Aktualizacja Embers of Neltharian wprowadza nową mieszankę lochów Mythic+, rajd z dziewięcioma bossami, nową jazdę na smokach górę i strefę całkowicie podziemną. Podczas eksploracji Jaskini Zaralek możesz natknąć się na jeden lub dwa skarby i zastanawiać się, jak je zdobyć dla siebie.

Jak otworzyć skrzynię WoW Dreamer’s Bounty w Dragonflight

Skrzynia Dreamer’s Bounty znajduje się na południe od Loamm – dokładną lokalizację możesz sprawdzić na powyższym zrzucie ekranu. Jest ukryta wśród niebieskiej rośliny liściastej, więc musisz uważnie się przyjrzeć, aby dostrzec małą skrzynię.

Aby otworzyć zamkniętą skrzynię Dreamer’s Bounty, musisz rozejrzeć się po okolicy w poszukiwaniu polującego Dustmotha. W okolicy jest kilku latających wrogów, więc upewnij się, że trafiłeś na właściwego. Ćmy, których szukasz, są agresywne i zaczną atakować, gdy znajdziesz się w zasięgu aggro.

Po znalezieniu jednego zwróć jego uwagę i poprowadź go z powrotem do miejsca ukrycia skrzyni. Chcesz zacząć obniżać jego zdrowie, ale nie zabijaj go, dopóki nie zastosuje Ci Osłabienie Sennego Pyłu. Kiedy masz debuff, zabij ćmę, a następnie odwróć się do skrzyni, aby znaleźć ją odblokowaną. Pamiętaj tylko, że osłabienie trwa 15 sekund i musisz to zrobić poza walką, aby pozwolił ci odblokować skrzynię. Dobrym pomysłem jest obniżenie zdrowia ćmy, gdy czekasz, aż rzuci debuff, abyś mógł ją szybko zabić i zabrać łup ze skrzyni.

Za swoje kłopoty zostaniesz nagrodzony Fragmentami Herbu Cienistego Płomienia Whelplinga oraz talizmanem siły/zręczności.

Screenshoty

  • Zdobądź debuff Drowsy Dust od Preying Dustmoth
  • Otwórz skrzynię, aby odebrać nagrody

Źródło: PC Gamer.