WoW Dragonflight — wesprzyj streamera i zdobądź darmowego zwierzaka Ichabod


Wraz z wydaniem nowego rozszerzenia Blizzard znalazł kilka sposobów na świętowanie, a jednym z nich jest umożliwienie oglądania transmisji ulubionych streamerów i otrzymanie „darmowego” zwierzaka, gdy zasubskrybujesz ich kanał.

Jak zdobyć zwierzaka?

Od 28 listopada o 15:00 PST do 12 grudnia do 23:59 PST, jeśli zasubskrybujesz jednego z kwalifikujących się streamerów podczas premiery dodatku Dragonflight, otrzymasz darmowego Zwierzaka Ichabod, czyli uroczego, małego żniwnego golema, dla którego zdecydowanie warto wspierać swojego ulubionego streamera. Aby kwalifikować się do zwierzaka, musisz oczywiście najpierw połączyć swoje konto Battle.net z kontem Twitch.

Źródło obrazu | Zamieć

Sugerujemy sprawdzenie oficjalnego niebieskiego postu, aby znaleźć listę kwalifikujących się streamerów, ponieważ lista jest dość długa. Ważną informacją jest to, że jeśli kanał na liście transmituje inną grę, nie dostaniesz zwierzaka, jeśli subskrybujesz, więc upewnij się, że kategoria, którą transmitują, to „World of Warcraft”, kiedy klikniesz ten przycisk subskrypcji. TAk, Subskrypcje Twitch Prime również się liczą.
Czeka wiele innych smakołyków

Podczas oglądania ulubionych streamerów podczas premiery Dragonflight, możesz nie tylko podziwiać ich nowe kreacje Dragonflight UI, ale także będziesz mieć prawo do dodatkowych nagród, jeśli pozostaniesz na streamie przez kilka godzin. Istnieje kilka nagród w postaci Twitch Drops, w tym słynny darmowy wierzchowiec Feldrake, wierzchowiec, który był wyceniony na około 3000 $, zanim Blizzard zdecydował się rozdać go za darmo podczas tego wydarzenia.

Biorąc pod uwagę, że Dragonflight w pewnym stopniu konkuruje z Wrath of the Lich King Classic, jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jaki rodzaj reakcji i opinii otrzyma od fanów World of Warcraft w pierwszym tygodniu, zwłaszcza opinie od streamerów biorących udział w wydarzenie.Źródło : https://www.esports.net/news/wow-dragonflight-support-a-streamer-and-get-your-free-ichabod-pet/