WoW Dragonflight Sezon 1 Mythic Plus


Najnowszy dodatek do WoW, Dragonflight, właśnie wypuścił swój pierwszy sezon. Podobnie jak w przypadku rozszerzeń MMORPG, ta fala nowych treści przyniosła ze sobą również nowy materiał, który można wykorzystać do stworzenia potężnego sprzętu.

KUP TERAZ: Sprawdź wszystkie gorące oferty w Green Man Gaming – 15% ZNIŻKI na wybrane gry

Jeden z takich nowych materiałów nazywa się Sparks of Ingenuity i służy do tworzenia przedmiotów o epickiej jakości, które pomogą ci przetrwać na Smoczych Wyspach. Na szczęście zdobycie tego bezcennego przedmiotu jest dość proste, ale w tym sezonie można zdobyć ich ograniczoną liczbę.

70 $ zniżki

Zestaw Vertagear RGB LED Underglow

250 $ zniżki

PL4500 Fotel gamingowy Swarovski

*Ceny mogą ulec zmianie. Videogamer.com jest obsługiwany przez czytelników. Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej

Zdobycie pierwszej iskry pomysłowości

Aby zdobyć swoją pierwszą Iskrę Pomysłowości, musisz najpierw ukończyć kampanię Dragonflight, w szczególności do momentu, w którym Silnik Innowacji znajdujący się w Brązowej Enklawie w Valdrakken stanie się dostępny.

TERAZ PRZECZYTAJ: World Of Warcraft Dragonflight Sezon 1 Przewodnik Mythic+ Algeth’ar Academy Dungeon

Po ukończeniu głównego zadania udaj się do Valdrakken, a Dziewica Innowacji będzie strzec Lokomotywy Innowacji, która da ci zadanie o nazwie „Śladami Tyra”. Zaakceptuj to zadanie i udaj się do Azure Span, aby rozpocząć pierwsze wyzwanie Tyra.

TERAZ PRZECZYTAJ: World Of Warcraft – Ile lochów jest w Dragonlight?

Samo wyzwanie będzie raczej proste, a po jego ukończeniu zostaniesz przekierowany z powrotem do Lokomotywy Innowacji, gdzie ponowna rozmowa z dziewicą nagrodzi cię zadaniem „Fueling the Engine”. Ukończ to, aby zdobyć swoją pierwszą Iskrę pomysłowości.

Zdobycie drugiej iskry pomysłowości

Gdy tylko ukończysz pierwsze wyzwanie Tyra, dziewczyna da ci do wykonania drugie zadanie. Podobnie jak w przypadku pierwszego, ukończenie tego wyzwania również zajmie około dwudziestu minut i będzie dość łatwe.

TERAZ PRZECZYTAJ: World of Warcraft Dragonflight Lista poziomów DPS

Po jego wykonaniu będziesz musiał wrócić do Lokomotywy Innowacji, by jeszcze raz porozmawiać z Dziewicą. Zrobienie tego nagrodzi cię drugą Iskrą Inteligencji za twoje kłopoty.

Coraz więcej iskier pomysłowości

Tak jak zdobyłeś pierwsze dwie Iskry Pomysłowości, będziesz mógł zdobyć w sumie pięć Iskier, po prostu wypełniając wyzwania Tyra, które daje Ci Dziewica Innowacji. Jednak nie wszystkie z nich odblokują się natychmiast.

Zamiast tego odblokują się po krótkiej przerwie między każdym z nich. Dokładne daty odblokowania większej liczby zadań to:

  • 12 grudnia
  • 26 grudnia
  • 9 stycznia
  • 23 stycznia

Chociaż jest to jak dotąd jedyny sposób na zdobycie Sparks of Ingenuity, oczekuje się, że po ukończeniu piątego wyzwania Tyra staną się one niezwykle rzadkimi łupami, które gracze będą mogli zdobyć, wykonując czynności w Dragonflight, chociaż nic nie zostało dotychczas potwierdzone.

TERAZ PRZECZYTAJ: World Of Warcraft – Jak odblokować światowe zadania w Dragonflight

Dlatego sugerujemy oszczędne korzystanie z pięciu Iskier Pomysłowości, które otrzymujesz od Dziewicy. W końcu kto wie, kiedy uda nam się zdobyć więcej.

Końcowe przemyślenia

Nowe materiały rzemieślnicze to nie jedyne rzeczy, które zostały dodane w rozszerzeniu Dragonflight. To rozszerzenie zawiera w sumie osiem lochów, a sprzęt, który możesz wytworzyć za pomocą Sparks of Ingenuity, naprawdę pomoże ci przejść przez nie w jednym kawałku.Źródło : https://www.videogamer.com/guides/wow-dragonflight-how-to-get-spark-of-ingenuity/