WoW Dragonflight przynosi ekskluzywny tytuł najlepszego Solo Shufflers


Wprowadzone w zeszłym roku Solo Shuffle jest odpowiednikiem jednej kolejki Legend w World of Warcraft. Co gorsza, Solo Shuffle to kolejka na arenie, w której możesz wreszcie stanąć sam i zostać sparowany z losowym członkiem drużyny. Aby uniknąć braku motywacji, by znaleźć się w tej nieprzewidywalnej, ale ekscytującej kolejce, Blizzard wprowadził Dragonflight z nowym tytułem dla najlepszych tasujących solo w sezonie 1.

Wowhead ujawnił, że wczoraj Blizzard przyznał drugie wyróżnienie najlepszym Solo Shufflers. Pełny wynik rewanżu w pierwszym sezonie Dragonflight to 0,1%, osiągnięcie i tytuł czytamy w wyniku.

Ponieważ jest to wciąż wersja beta, możliwe, że tytuł będzie w stanie znaleźć ulepszenia lub nawet ulepszyć jak wielka ściana. Na szczęście oznacza to, że cały system może dojść do końca i bardzo przydatne będzie wykonanie skoku w locie.

Chociaż kolejka SUN jest wciąż modna, Blizzard nie jest jeszcze za wcześnie, aby rozpocząć dopracowywanie tego aspektu gry. Zapraszamy do zapoznania się z tym blogiem i omówienia historii naszego unikalnego systemu. Losowość teamcomp, który decyduje o meczu i rozbieżności w sprzęcie w najbliższej przyszłości, aby mógł on uruchomić się jako satysfakcjonujący tryb PvP.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/06/wow-dragonflight-brings-the-best-solo-shufflers-exclusive-title/