WoW: Dragonflight Pre-Patch pojawi się w dwóch fazach od 25 października


Wstępna łatka do nowego dodatku Dragonflight do World of Warcraft jest tuż za rogiem, ale gracze nie będą mogli od razu grać jako najnowsza rasa lub klasa w grze.

Przed aktualizacją Dragonflight pojawi się w dwóch fazach. Faza pierwsza nadejdzie 25 października i przede wszystkim doda nowe drzewka talentów dla każdej klasy. Wprowadzi również poważne zmiany w interfejsie użytkownika i wyświetlaczu MMO, przy czym oba te elementy będą znacznie bardziej konfigurowalne niż wcześniej, bez potrzeby modyfikacji stworzonych przez graczy. Dodatkowo, pierwsza faza przed aktualizacją przyniesie nowe funkcje ułatwień dostępu, nowe kombinacje ras i klas dla graczy do wyboru, a także ocenioną wersję trybu PvP Solo Shuffle w grze.

Prawdziwe mięso przed aktualizacją pojawi się trzy tygodnie później, 15 listopada. Wtedy gracze będą mogli grać jako najnowsza grywalna rasa w grze, Dracthyr, która jednocześnie jest nową klasą, przywoływaczami. Gracze będą mogli przejść przez strefę początkową Dracthyr w Zakazanym Reach, aby byli gotowi na start Dragonflight 28 listopada.

Nowy (stary) loch, Uldaman: Legacy of Tyr, zostanie również dodany w połowie listopada, podobnie jak wydarzenie przed aktualizacją gry Primal Storms, które wprowadzi nowe zadania i wydarzenia na świecie przed premierą dodatku. W Primal Storms gracze będą odpierać ataki jednej z nowych wrogich frakcji Dragonflight, Primalists.

Po premierze Dragonflight gracze będą mieli nieco ponad dwa tygodnie na przygotowanie się do pierwszego sezonu dodatku, który wprowadzi nowy najazd, Vault of the Incarnates i wyznaczy początek nowych sezonów Mythic+ i PvP. Doładowanie o 50% PD jest obecnie dostępne i potrwa do czasu wprowadzenia przedpremierowej aktualizacji, dając graczom możliwość awansowania swoich postaci przed premierą dodatku.

Aby dowiedzieć się więcej o Dragonflight, w tym o nowym systemie talentów, mechanice jazdy na smokach i przywoływaczu Dracthyr, przeczytaj nasze praktyczne wrażenia po spędzeniu popołudnia na grze w alfę Dragonflight.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634ef7dcc9c540c0950cb7e336a1da38&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fwow-dragonflight-pre-patch-will-come-in-two-phases-starting-oct-25%2F1100-6508381%2F&c=4414696195102426838&mkt=fr-fr