WoW: Dragonflight Patch 10.0.7 w końcu wprowadzi zbroje dziedzictwa ludzi i orkówLudzie i orkowie od dawna znajdują się w centrum World of Warcraft, a wraz z kolejną aktualizacją zawartości Dragonflight gracze będą wreszcie mogli nosić unikalne zestawy zbroi nawiązujące do długiej historii obu ras w Azeroth.

Aktualizacja 10.0.7 wprowadzi nowe zestawy kosmetyczne Heritage Armor, coś, co jest już dostępne dla wielu grywalnych ras w grze, ale co ciekawe, dla orków i ludzi minęło już dużo czasu. Przypuszczalnie odblokowanie zestawu będzie działać podobnie do zestawów Heritage Armor w przeszłości, a gracze będą musieli osiągnąć wysoką reputację w odpowiedniej frakcji rasowej, aby odblokować krótki łańcuch zadań, który ostatecznie nagrodzi zestaw zbroi.

Ludzki zestaw wygląda na inspirowany zbroją upadłego króla Przymierza, Variana Wrynna, z dużym naramiennikiem przedstawiającym orła (a może gryfa). Z drugiej strony zbroja orków zawiera mnóstwo kolców i czaszek, jak przystało na rasę, która założyła Hordę. W poście na forum Blizzard potwierdził, że dla każdego zestawu pancerza będą dostępne dodatkowe warianty, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Pierwsze spojrzenie na nowe zestawy Heritage Armor pojawia się w poście na blogu Blizzarda, w którym ogłoszono, że łatka Dragonflight 10.0.7 wkrótce trafi do publicznego obszaru testowego gry. Oprócz nowego Heritage Armor, łatka 10.0.7 wprowadzi nową zawartość dla graczy na maksymalnym poziomie w strefie startowej dracthyrów The Forbidden Reach, odświeżenie nagrody za system rekrutacji ze znajomym oraz możliwość udziału w większej liczbie ras ( gobliny, wykuci światłem draenei i worgeni) do gry jako mnisi.

Blizzard nie wyszczególnił, kiedy fani mogą spodziewać się aktualizacji, ale idąc za wcześniej wydaną mapą drogową zawartości 2023, wygląda na to, że łatka 10.0.7 ma pojawić się tej wiosny. Aktualizacja 10.0.5, która wprowadziła do gry nową funkcję Trading Post wraz z możliwością transmogryfikacji białych i szarych przedmiotów wysokiej jakości, została wydana na początku tego tygodnia.

Częstsze aktualizacje dodające sensowną zawartość to jeden z celów Blizzarda dla WoW w 2023 roku, a najnowsze rozszerzenie gry ma otrzymać sześć aktualizacji, w tym dwie główne, w ciągu roku. Tymczasem chińscy fani WoW nie mogą grać w tę grę przez najbliższą przyszłość po zamknięciu usług gier Blizzarda w Chinach.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/wow-dragonflight-patch-10-0-7-will-finally-introduce-human-and-orc-heritage-armor/1100-6510858/?ftag=CAD-01-10abi2f