WoW Dragonflight: Outlaw Rogue Buildy talentów


 • WoW Dragonflight

  World of Warcraft: Dragonflight

  Franczyzowa:
  Warcraft

  Platforma:
  PC

  Deweloper:
  Blizzard, Activision

  Wydawca:
  Blizzard, Activision

  Gatunek muzyczny:
  MMORPG

  Pierwotna data wydania:
  2022-11-28

Kiedy World of Warcraft: Dragonflight Aktualizacja przedpremierowa została usunięta 25 października 2022 r. wraz z gruntowną przebudową systemu talentów. Jest teraz więcej opcji i kombinacji talentów niż kiedykolwiek wcześniej, nawet w porównaniu z WoW Classic. Łotrzyk wyjęty spod prawa miał do wyboru tak wiele wspaniałych możliwości, że określenie najlepszych talentów może być trudne.


Najlepszy ogólny zestaw talentów dla Outlaw Rogues w WoW: Dragonflight

Na szczęście Dragonflight jest wyposażony w „Konstrukcja startowa” możesz użyć, jeśli chcesz po prostu, aby gra przypisała ci talenty na początek. Ta konfiguracja jest dostępna, jeśli otworzysz interfejs talentów i wybierzesz „Początkowa konfiguracja” w lewym dolnym rogu.

GAMERANT WIDEO DNIA

Musisz wypełnić oba Drzewo talentów klasy Rogue i Drzewo talentów specjalizacji banitów podczas wybierania talentów dla twojego Łotra w WoW Dragonflight. Drzewo klasy Rogue reprezentuje drzewo, z którego mogą korzystać wszyscy łotrzykowie, niezależnie od ich specjalizacji. Drzewo banitów będzie specyficzne dla specjalizacji banitów i będzie aktywne tylko wtedy, gdy wybierzesz tę specjalizację. W większości zalecamy te same talenty w drzewku klas łotrzyków dla wszystkich specjalizacji.

W tym przewodniku omówimy to, co zalecamy jako najlepsze ogólne wybory talentów do zadawanych obrażeń przez łotra wyjętego spod prawa. W miarę gromadzenia nowych danych i rankingów DPS, dodamy dodatkowe kompilacje talentów z określonymi celami, takimi jak Meta Raid Talent Build dla maksymalnego DPS rajdu, a także kompilacje talentów PvP.

Kompilacja talentów klasy łotrzyk ze smoczego stada

Poniższe powtórzenie znajduje się w poradniku budowania talentów łotrzyk zabójstwa. Oferujemy taką samą narrację, jak dokonaliśmy tych samych wyborów w drzewie klas łotrzyków.

Nie będziemy omawiać każdego wyboru w tych drzewach, ale podkreślimy kilka kluczowych wyborów i dlaczego zostały wybrane. Początek drzewka obejmuje niektóre z głównych umiejętności, które chcesz mieć pewność zarówno w ustawieniach PvE, jak i PvP, w tym Oślepienie, Sap, Płaszcz Cieni, Unik i Triki Handlu. Wybrano również Shadowstep, ponieważ jest niezwykle przydatny i spójrzmy prawdzie w oczy, wręcz zabawny w użyciu.

Kilka innych kluczowych wyborów dla Drzewo klas łotrzyków lubimy to:

 • Fleet Footed – Zwiększona prędkość ruchu jest przydatna zarówno w walce, poza walką, jak i pomiędzy atakami w rajdzie.
 • Cheat Death – Każdy łotrzyk zna Cheat Death i może być niezwykle przydatne, aby przetrwać ciężki atak i uciec lub zostać wyleczonym w międzyczasie z powrotem do pełnego zdrowia.
 • Przebiegłość – Dzięki temu będziesz mógł używać umiejętności skradania się przez 3 sekundy po jego złamaniu. Upewnij się, że wykorzystasz to na swoją korzyść podczas otwierania ataku.
 • Acrobatic Strikes – Dzięki temu będziesz trochę dalej od celu i nadal w niego trafiasz. Może to być bardzo przydatne w sytuacjach rajdowych, w których wróg musi być przemieszczany po pokoju, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zadasz wszystkie ciosy.
 • Leeching Poison – Zwiększy to przeżywalność twojej konfiguracji, aby odzyskać trochę zdrowia, gdy zadajesz obrażenia.
 • Zimna krew – Możesz użyć tego, gdy nie ma czasu odnowienia, aby zapewnić krytyczne trafienie następnej umiejętności
 • Naznaczony na śmierć — Niezbędna część konfiguracji Łotrzyka. Ponieważ czas odnowienia resetuje się po śmierci celu, możesz użyć tego na każdym wrogu, z którym walczysz.
 • Echoing Reprimand – To zupełnie nowy talent, który widzimy po raz pierwszy. Wybierając to w połączeniu z Wybrzmiewająca Przejrzystością, będziesz mógł zamienić 4 punkty kombinacji w superdoładowane źródła obrażeń. Ruch kończący wybuchnie wtedy jeszcze mocniej ze względu na efekty tego talentu.

Ta kompilacja klasy łotrzyków z Dragonflight pomija głównie talenty, które obejmują ogłuszenie i kontrolę tłumu. Pomysł polega na tym, aby dać wam jak najwięcej obrażeń, ale w szczególności brakuje funkcji Znajdź słabość i Taniec cienia w dolnej części drzewka talentów. Chociaż podjęcie właściwej ścieżki, aby je uzyskać, wydaje się mądrym wyborem, wierzymy, że środek drzewa jest ważniejszy dla budowy i spowoduje lepsze obrażenia i ogólne wykorzystanie.

Dragonflight Rogue Outlaw Tree Tworzenie talentów

Główne wybory:

Poniższy zestaw talentów Outlaw Rogue jest świetnym, wszechstronnym buildem dla graczy na początek. Przy tak wielu opcjach istnieje wiele zmian w tej konfiguracji, które możesz wprowadzić według własnych upodobań. Ta konkretna konfiguracja skupia się na kilku ważnych i historycznych umiejętnościach, takich jak Przypływ adrenaliny, Rzuć kośćmi, między oczamioraz Strzał z pistoletu.

Ostrza grozy zostaje przejęty Zabijanie Spree tak zabawny w użyciu i potężny atak. Ty też bierzesz Łopata Ostrze talenty tutaj, aby pomóc w zadawaniu obrażeń obszarowych w razie potrzeby, a także niektóre ulepszenia, aby Plasterek i kości.

Nie zaznaczone:

Godne uwagi talenty pozostawione poza tabelą to talenty typu użytkowego, takie jak Hak do chwytania. Zostały inne potężne talenty, takie jak Pośpiech Ostrzy oraz Potrójne zagrożenieale uważamy, że możliwości pośrodku i po prawej stronie drzewa są ważniejsze dla synergii.

Wreszcie w prawym dolnym rogu menu talentów znajdują się trzy opcjonalne talenty. Są to Talenty używane w PvP i nie mają żadnego wpływu na DPS w rajdzie.

Czekajcie na więcej treści WoW Dragonflight, ponieważ będziemy dodawać więcej treści i przewodników, tak jak to zrobiliśmy z naszym klasycznym katalogiem WotLK!Źródło : https://gamerant.com/wow-dragonflight-outlaw-rogue-talent-builds/