WoW Dragonflight: Najlepsze konstrukcje dla każdej klasy przed aktualizacją


W tej chwili czarnoksiężnicy nie wydają się być włamani Smocze stado, co oznacza, że ​​naprawdę musisz rozważyć opcje, aby jak najlepiej wykorzystać zajęcia. Na przykład Czarnoksiężnicy Zniszczenia wydają się oferować największy potencjał obrażeń na sekundę, ale prostota ich zestawu oznacza, że ​​najlepiej są traktowani jako osoby zadające wyłącznie obrażenia (nawet z nowymi opcjami drzewka umiejętności).

Tymczasem Czarnoksiężnicy Affliction naprawdę błyszczą w sytuacjach z jednym celem, chociaż jury nadal nie jest przekonane, jak dobrze będą w stanie konkurować z innymi klasami z jednym celem, a także z innymi klasami, które oferują bardziej wszechstronny zestaw obrażeń umiejętności. Wreszcie, Czarnoksiężnicy Demonology oferują najbardziej zróżnicowany zestaw Czarnoksiężników w grze, co czyni je pożądaną opcją dla wielu treści grupowych, nawet jeśli nie znajdą się na szczycie list przebojów tak często, jak dwie pozostałe opcje Czarnoksiężnika.

WoW Dragonflight: Najlepsza konfiguracja Czarownika Affliction

Kod eksportu drzewa talentów: BkQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHgkEJCIFCINSSSaAAAAAkAAAAAAACKISSSSk0yBIAA

Źródło: Wowhead

WoW Dragonflight: najlepszy build demonologii czarnoksiężnika

Kod eksportu drzewa talentów: BoQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIJRiEINlIINJJkCAAAAAQCkAIRCJJSLJJIAAAAAAA

WoW Dragonflight: najlepszy build demonologii czarnoksiężnika
Źródło: Lodowe żyły

WoW Dragonflight: Najlepszy build na zniszczenie Czarnoksiężnika

Kod eksportu drzewa talentów: BsQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIJRiEIFtIINJJkClAIhAJKIBAAAAAAAAAAAQIJlkE

WoW Dragonflight: Najlepszy build na zniszczenie Czarnoksiężnika
Źródło: Wowhead

WoW Dragonflight: Najlepsze konstrukcje wojowników

Wojownicy historycznie byli dość prostolinijni Wow klasy, więc nie powinno cię dziwić, że w tej chwili nie ma tony dyskusji na temat najlepszych talentów Wojownika. Nie oznacza to jednak, że Smocze stado ekspansja nie była dobra dla klasy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635b54178cc54cb6a45ed6fa53544d24&url=https%3A%2F%2Fwww.denofgeek.com%2Fgames%2Fwow-dragonflight-best-builds-every-class-talents-pre-patch-update-codes%2F&c=1322355549542157769&mkt=fr-fr