WoW Dragonflight: najlepsze konstrukcje dla każdej klasy i specjalizacji


W tej chwili Czarnoksiężnicy nie wydają się być włamani Smocze stado, co oznacza, że ​​naprawdę musisz rozważyć swoje opcje, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie zajęć. Na przykład Czarnoksiężnicy Zniszczenia wydają się oferować największy potencjał DPS, ale prosty charakter ich zestawu sprawia, że ​​najlepiej postrzega się ich jako zadających obrażenia (nawet z nowymi opcjami drzewka umiejętności)

Tymczasem Czarnoksiężnicy Affliction naprawdę błyszczą w sytuacjach, w których atakuje się tylko jeden cel, choć jury wciąż nie jest pewne, jak dobrze będą w stanie konkurować z innymi klasami, które są przeznaczone do jednego celu, a także z innymi klasami, które oferują bardziej wszechstronny zestaw obrażeń umiejętności. Wreszcie, Demonology Warlocks oferuje najbardziej zróżnicowany zestaw Czarnoksiężników w grze, co czyni je pożądaną opcją dla wielu treści grupowych, nawet jeśli nie zajmują szczytów list przebojów tak często, jak pozostałe dwie opcje Czarnoksiężników.

WoW Dragonflight: najlepsza konfiguracja czarnoksiężnika Affliction

Kod eksportu drzewa talentów: BkQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAgQSSSiEi00IItkkEpBAAAAakAAAAAAAJiCJJSkkk0ECAA

Źródło: wowhead

WoW Dragonflight: najlepsza wersja czarnoksiężnika z demonologii

Kod eksportu drzewa talentów: BoQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAggkEJSg0SLCSLJJkWAAAAAQLSSSIBSIRiUSLJyBIAAAAAAAA

WoW Dragonflight: najlepsza wersja czarnoksiężnika z demonologii

WoW Dragonflight: Najlepszy build dla Czarnoksiężnika Zniszczenia

Kod eksportu drzewa talentów: BsQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAgEkEJSg00ig0SSCpEtIBRigDk0gEAAAAAAAAAAAAAhkUSC

WoW Dragonflight: Najlepszy build dla Czarnoksiężnika Zniszczenia
Źródło: Lodowe Żyły

WoW Dragonflight: najlepsze konstrukcje wojowników

Historycznie wojownicy byli dość bezpośredni Wow klasy, więc nie powinno cię dziwić, że obecnie nie toczy się debata na temat najlepszych talentów Wojownika. Nie oznacza to jednak, że Smocze stado ekspansja nie była dobra dla tej klasy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6389d3cf425049e4a51f3e5de801c801&url=https%3A%2F%2Fwww.denofgeek.com%2Fgames%2Fwow-dragonflight-best-builds-every-class-and-spec%2F&c=4539025235190151096&mkt=fr-fr