Aktualizacja Embers of Neltharion – nowy rozdział kampanii i frakcja Renown. Zdobądź nagrody!

Aktualizacja Embers of Neltharion do World of Warcraft Dragonflight

Aktualizacja Embers of Neltharion do World of Warcraft Dragonflight przyniosła mnóstwo świeżej zawartości, w której gracze mogą się zatopić. Wraz z asortymentem nowych wrogów i przedmiotów dodano także nową serię zadań z głównej kampanii, rozwijającą historię rozszerzenia.

Nowy rozdział kampanii: Breaking Ground

Jeśli ukończyłeś główne zadania fabularne z poprzedniej łatki, możesz od razu przejść do pierwszego rozdziału kampanii aktualizacji Embers of Neltharion, Breaking Ground. W pierwszym rozdziale tej nowej serii będziesz pomagać Smoczym Aspektom, w szczególności Sabellianowi i Wrathionowi, w misji, która zabierze Cię do nowo odkrytego Jaskinia Zaralek strefa. Zgodnie z oczekiwaniami, ten rozległy system jaskiń, położony pod Smoczymi Wyspami, przedstawia różnorodne wyzwania, którym gracze muszą stawić czoła. Wprowadza ich również do nowej rasy zwanej Niffen i odpowiadającej im frakcji Renown, Loamm Niffen, z którą gracze będą chcieli się zaprzyjaźnić, aby otrzymać wszystkie nowe nagrody.

Loamm Niffen – nowa frakcja Renown w Dragonflight

The Niffen to wyjątkowa rasa stworzeń, które przypominają krety i mieszkają w podziemnym systemie jaskiń w ich mieście Loamm. Podobnie jak inne frakcje Renown w Dragonflight, Loamm Niffen mają 20 poziomów sławy, z których każda oferuje cenne i niepowtarzalne nagrody. Nagrody te obejmują różnorodne korzyści, które zwiększają twoje zyski z działań w Jaskiniach Zaralek, a także ekscytujące i zabawne nagrody, w tym rękopisy Jeźdźców Drakerów, wyposażenie kosmetyczne, zwierzaki bojowe i zabawki.

Jak zdobyć reputację u Loamm Niffen w Dragonflight

Proces zdobywania reputacji i zwiększania rozgłosu z Loamm Niffen jest zasadniczo taki sam, jak w przypadku innych frakcji rozgłosu w Dragonflight. Po odblokowaniu frakcji automatycznie otrzymasz 2500 punktów reputacji, co natychmiast podniesie Twój poziom Rozgłosu do 2. Aby przejść przez kolejne poziomy Rozgłosu, musisz zdobyć kolejne 2500 punktów reputacji za każdą rangę. Ponieważ w nadchodzących tygodniach odblokuje się więcej rozdziałów fabuły Embers of Neltharion, za ukończenie tych linii zadań będą dostępne dodatkowe nagrody w postaci reputacji Loamm Niffen.

Jak zwiększyć sławę za pomocą Loamm Niffen w Dragonflight

Do zwiększ swoją reputację dzięki Loamm Niffenmus