WoW Dragonflight: Jak uzyskać wojnę Ottuk


Chcesz wiedzieć, jak wprowadzić Wojennego Ottuka WoW Dragonflight? Podczas Dragonflight w WoW rozszerzenie pozwala graczom dosiadać wielkich smoków i innych potężnych stworzeń, kilka uroczych wierzchowców zawsze się przyda. Krótkie nogi, długie ciało, bardzo pewny siebie wygląd i zabawny kapelusz sprawiają, że War Ottuk jest najlepszym wierzchowcem, który może cię rozweselić. Gdy po raz pierwszy spojrzysz w niebieskie oczy War Ottuka, od razu będziesz chciał go mieć w swojej kolekcji. Aby to zrobić, musisz zwiększyć Renown z Iskaarą Tuskarr i odwiedzić kupców w Azure Span. A nasz przewodnik jest tutaj, aby ci pomóc i powiedzieć, jak dostać się do War Ottuk WoW Dragonflight.

Jak zdobyć War Ottuk w WoW Dragonflight

Jak powiedzieliśmy wcześniej, możesz kupić War Ottuk od jednego z kupców w Obszar Azure Span. Ale jak wielu innych WoW Dragonflight wierzchowce, takie jak Azure Skitterfly, nie będziesz w stanie zrobić tego od razu. Po pierwsze, będziesz musiał ciężko pracować, aby zwiększyć swoją reputację w Frakcja Iskaara Tuskarr do poziom 30.

Nie jest tajemnicą, że Iskaara Tuskarr to jedna z najlepszych i najbardziej wpływowych frakcji na Smoczych Wyspach. Więc nie pożałujesz pracy dla tych facetów. Część Renown możesz zdobyć, wykonując zadania fabularne, ale to nie wystarczy, aby osiągnąć poziom 30. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ pomogą ci codzienne i cotygodniowe zadania. To także świetny sposób na zarabianie waluty w grze i materiałów eksploatacyjnych.

Po spełnieniu wymagań wstępnych należy przejść do usługi Azure Span. Następnie poszukaj charyzmatycznego NPC Murik (13.2, 49.2) lub Tatuaż (13,8, 49,6) i porozmawiaj z nimi. Ci handlarze chętnie sprzedają ci za Ottuka Wojennego pięć kłów mastodonta, pięć Wodnej Paszczyoraz 1000 zaopatrzenia Smoczych Wysp. Dlatego przed zakupem należy zgromadzić wszystkie zasoby.

Powiązany:

Jak zdobyć chipa zwierzaka w WoW Dragonflight

Dosiadając tej uroczej wydry, szybko przyciągniesz uwagę, ponieważ wszyscy kochają urocze wierzchowce. Ale nadal ma wadę, ponieważ War Ottuk nie może latać. Jednak ta wada w pełni rekompensuje jej wygląd. A jeśli chcesz więcej nowych wierzchowców WoW Dragonflight, co powiesz na bardziej brutalnego Raging Magmammoth?

World of Warcraft: Dragonflight jest dostępny na PC za pośrednictwem Battle.net.Źródło : https://thenerdstash.com/wow-dragonflight-how-to-get-the-war-ottuk/