WoW: Dragonflight — Jak odblokować jazdę na smokach


Dragonriding to nowa funkcja w nowym dodatku Dragonflight do World of Warcraft. Oto jak odblokować Dragonriding w WoW: Dragonflight.


Nowa aktualizacja w Świat Warcrafta wprowadza zupełnie nową funkcję o nazwie Dragonriding. Pomimo posiadania kilku nowych funkcji i elementów rozgrywki oraz nowej strefy ekspansji (Smocze Wyspy), World of Warcraft: Dragonflight również podąża dość konwencjonalną trajektorią.


Jeśli chodzi o poruszanie się po nowych strefach w World of Warcraft: Dragonflight, istnieje całkowicie unikalne podejście. Zamiast czekać pół roku na latanie w nowych strefach ekspansji, gracze będą mogli od razu szybować dzięki nowej funkcji Dragonriding. Dragonriding oferuje ekscytujący nowy wymiar latania zamiast używania starych latających koni.

EKRAN WIDEO DNIA

Powiązane: WoW: Dragonflight – Jak szybko awansować do poziomu 70


Jak odblokować smoczą jazdę w WoW: Dragonflight

WoW Dragonflight Dragonriding Konfigurowalny smok

Jeździectwo smoków różni się od konwencjonalnego latania i chociaż można bezpiecznie przewidzieć, że ten ostatni odwiedzi Smocze Wyspy w przyszłości, gracze będą chcieli opanować je, aby skorzystać z możliwości eksploracji powietrznej, jaką zapewnia ta nowa funkcja. Mogą obliczyć prędkość swojego smoka za pomocą fizyki, nabrać rozpędu i wzbić się w powietrze. Dodatkowo gracze mogą spersonalizować własnego smoka, zbierać glify i ulepszenia Świat Warcraftai bierz udział w wyścigach z innymi graczami lub czasem. Oto przewodnik, jak odblokować Dragonriding w Świat Warcrafta.

Podczas pierwszej wizyty na Smoczych Wyspach gracze nie od razu uzyskają dostęp do Smoczej Jazdy, ale nie będą musieli długo czekać. Po ukończeniu pierwszych dwóch rozdziałów kampanii w Waking Shores jeźdźcy mogą odblokować Dragonriding. Alexstraza the Life-Binder można znaleźć w Rubinowej Kapliczce Życia na poziomie 61. Tam będą mogli uczyć się jazdy na smokach i zacząć latać. Po rozmowie z Lordem Anestraszem zleci ona graczom zadanie zatytułowane „Jazda na smokach”, dzięki któremu dowiedzą się wszystkiego o nowej funkcji w World of Warcraft: Dragonflight.

W tym czasie gracze mogą również nadać swoim smokom specjalne cechy. Gdy przejdą od poziomu 60 do poziomu 70, będą mogli najpierw użyć odnowionego proto-smoka, zanim odblokują trzy kolejne. Windborne Velocidrake, Cliffside Wylderdrake i Highland Drake będą ostatecznie dostępne dla graczy.

Każdy smok jest wyjątkowy pod względem wielkości, kształtu i koloru. Użytkownik może dowiedzieć się, jak dostosować swoją smoczą jazdę w Obserwatorium Skytop. Smok gracza zajmuje to samo miejsce co zakład fryzjerski na Trybunie Transformacji. W tym miejscu jeźdźcy mogą zmieniać typ i kolor łusek, styl rogów, ozdoby na ogonie i dostosowywać swój wygląd World of Warcraft: Dragonflight.

Więcej: WoW: Cztery frakcje Dragonflight (i która jest najlepsza)

 • Makieta okładki World of Warcraft Shadowlands

  Świat Warcrafta

  Oryginalna data wydania:
  2004-11-23

  Franczyzowa:
  Warcraft

  Gatunek muzyczny:
  MMO

  Platforma:
  komputer

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/wow-dragonflight-unlock-dragonriding/