WoW Dragonflight: Blizzard chce sprowadzić graczy z powrotem dzięki tej ofercie, wystarczająco, aby być gotowym na następną ekspansję!


Wiadomości z gry WoW Dragonflight: Blizzard chce sprowadzić graczy z powrotem dzięki tej ofercie, wystarczającej, aby być gotowym na kolejne rozszerzenie!

Wraz ze zbliżającym się wydaniem kolejnego dodatku do World of Warcraft, Blizzard chce, aby gracze „wrócili” do World of Warcraft. Świadczy o tym oferta opublikowana kilka godzin temu na oficjalnej stronie internetowej.

Darmowe WoW Shadowlands, ale nie dla wszystkich

W artykule opublikowanym wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie World of Warcraft, Blizzard zachęca graczy do „powrotu do WoW” poprzez swoją nową ofertę: do 5 września 2022 gracze mogą otrzymać bezpłatną kopię podstawowej edycji Shadowlands, a także sezam. To pozwala im przenieść jedną ze swoich postaci do poziomu 50, aby być na bieżąco z rozgrywką w grze podczas przygotowań do wydania kolejnego dodatku.

Jednak nadal będziesz musiał spełnić pewne warunki, aby skorzystać z tej oferty. Rzeczywiście, jest to zarezerwowane tylko dla określonego typu graczy: nie możesz kupować Shadowlands, mając licencję na rozszerzenie powiązaną z kontem. Mniej więcej musisz kupić jedno z poprzednich rozszerzeń, aby spełnić wymagania wstępne:

Konta Battle.net bez wcześniejszej licencji na rozszerzenie powiązanej z jednym z ich kont World of Warcraft lub które mają już Shadowlands na jednym ze swoich kont, nie otrzymają darmowej kopii Shadowlands.

Nie tak „darmowa” oferta

Jeśli Blizzard jest często przypinany przez graczy za oferty, które oferuje, ta ostatnia wydaje się szczególnie dobrze przyjmowana. Niektórzy wskazują, że może to sprowadzić ludzi z powrotem na serwery (szacowane na puste w miarę zbliżania się nowego dodatku), zwłaszcza te pochodzące z World of Warcraft Classic. Wreszcie, inny segment graczy wydaje się sfrustrowany, gdy oferuje Shadowlands i sezam 50 poziomu bez czasu gry. Tak, należy pamiętać, że World of Warcraft wymaga miesięcznej subskrypcji, aby móc w nią grać: gracze kwalifikujący się do tej oferty, z wyjątkiem czasu gry zakupionego na Classic, będą musieli wydać swoje pieniądze, jeśli naprawdę chcą cieszyć się Shadowlands.

Jak wspomniano powyżej, taka oferta umożliwia kwalifikującym się graczom przygotowanie się do premiery Dragonflight. Jest to kolejne rozszerzenie World of Warcraft, które w niektórych miejscach obiecuje nowe wrażenia: przeprojektowano zawody i drzewka talentów, a spodziewany jest nowy interfejs, bardziej konfigurowalny niż stary. Jeśli chodzi o historię, poszukiwacze przygód z Azeroth towarzyszą smokom do ich domu macierzystego w jednym celu: aby pomóc im odzyskać utracone moce po Kataklizmie. Nie tak proste zadanie, które powinno wydobyć część wrogów, na razie nieznaną: odpowiedź, kiedy Dragonflight zostanie wydany, spodziewany na PC i Mac w tym roku.Źródło : https://globelivemedia.com/gaming/wow-dragonflight-blizzard-wants-to-bring-players-back-with-this-offer-enough-to-be-ready-for-the-next-expansion/