WoW Classic: Spamowanie Lochów kontra Questing – jaki jest najszybszy sposób na awans?

Rozkosz Odkrywcy to wzmocnienie dodane do Klasycznego Sezonu Odkryć World of Warcraft 5 marca, zwiększające zdobywane PD o 100% i zdobywane złoto o 300%. Choć powinno to zachęcić graczy do eksploracji otwartego świata, łączenie lochów w łańcuchy nadal wydaje się najłatwiejszym sposobem na zdobywanie poziomów. Początkowo Rozkosz Odkrywcy miała dotyczyć tylko postaci od poziomu pierwszego do poziomu 25, przyspieszając proces zdobywania poziomów dla tych, którzy przegapili fazę pierwszą, i ułatwiając awansowanie alternatywnych postaci. Jednak 27 lutego Josh „Aggrend” Greenfield ogłosił, że wzmocnienie będzie obowiązywać aż do poziomu 40. To doprowadziło wielu fanów do przekonania, że ​​wykonywanie zadań będzie ponownie najlepszym sposobem na awans. W rzeczywistości łączenie lochów, takich jak Szkarłatny Klasztor, jest wciąż najszybszym sposobem na osiągnięcie maksymalnego poziomu z kilku powodów.

Łańcuchowe lochy pozostają najlepszym sposobem na awans

Przede wszystkim lochy są pełne potworów, które można łatwo pokonać przy pomocy starannie przygotowanej grupy. Większość grup używa ataków magicznych lub wręcz, skupiając się na atakach obszarowych na stada potworów. W ten sposób surowe punkty doświadczenia na godzinę są po prostu lepsze w lochach niż w otwartym świecie.

Łącząc lochy ze sobą, nie musisz brać pod uwagę czasu podróży. Pozostajesz w tym samym miejscu i możesz przejść cały loch na piechotę w mniej niż kilka minut. Natomiast zadania w WoW Classic zostały zaprojektowane tak, abyś mógł odkrywać świat i dużo podróżować. Mimo że Blizzard zwiększył ilość złota zdobywanego z zadań, nadal najlepiej jest je ukończyć po osiągnięciu poziomu 40. Zadania dają kilka sztuk złota na maksymalnym poziomie, a im później, tym więcej zyskasz.

Co więcej, musisz także udać się do Szkarłatnego Klasztoru i zagospodarować go w celu zdobycia ksiąg umiejętności, aby odblokować zdolność poprawiającą jakość życia, której desperacko potrzebuje Twoja klasa. Społeczność WoW-a jest podzielona w tej kwestii i chociaż niektórzy gracze uważają, że połączenie Scarlet Monastery w łańcuch to najlepszy sposób na awans, inni uważają, że nowe wzmocnienie powinno być dla graczy świetną zachętą do wykonywania zadań. Premia do PD sprawia, że ​​zadania są mniej straszne, ale wciąż tracisz zbyt dużo czasu, czekając, aż cele się odrodzą.

Źródło: www.bing.com