WoW Classic Season of Discovery: Jak zdobyć runę zasadzki

Wszystko o sezonie Waylay Rune WoW Classic w Discovery

Nareszcie nadszedł Sezon Odkryć WoW Classic, a wraz z nim garść nowych Run, które przeniosą Cię przez Azeroth. Waylay jest jednym z nich. Jest to nowa pasywna zdolność Złodziei dołączona do Runy Butów, która powoduje, że Twoje umiejętności Ciosu w plecy i Zasadzki zmniejszają prędkość ruchu celu o 50 procent i czas pomiędzy atakami o 10 procent. Waylay prawdopodobnie bardziej nadaje się do PvP niż cokolwiek innego w WoW Classic SoD, więc na polach bitew i podczas nowego wydarzenia Blood Moon w Stranglethorn Vale może okazać się całkiem skuteczny. W tym celu będziesz przemierzać Azeroth, więc załóż buty turystyczne i przygotuj się na walkę z elitami na poziomie 41.

Gdzie znaleźć Runę Waylaya w Sezonie Odkryć WoW Classic

Najpierw udaj się do Przełęczy Martwego Wiatru. Pod współrzędnymi 52, 35 znajduje się przyjazny NPC Dalaran Agent w Obozie Ariden. Porozmawiaj z nią, a da ci Pieczęć Aridena. To klejnot, który odsłania pobliskich Mrocznych Jeźdźców, którzy normalnie są niewidzialni. Talizman zapewnia wzmocnienie Mrocznej Obecności, gdy w pobliżu znajduje się Mroczny Jeździec, ale o wiele łatwiej jest użyć współrzędnych na karcie, którą ci dam. Twoim zadaniem jest wyśledzić i zabić siedmiu wrogów Mrocznego Jeźdźca ukrytych w Azeroth. Są to elity na poziomie 41, więc upewnij się, że jesteś blisko maksymalnego poziomu i przyprowadź grupę zdolnych sojuszników.

Lokalizacje wszystkich Mrocznych Jeźdźców zaznaczonych na mapie możesz zobaczyć w galerii powyżej. Alternatywnie możesz użyć dodatku TomTom i wkleić następujące polecenia, aby utworzyć punkty trasy. Pamiętaj, aby zebrać każdego Mrocznego Jeźdźca po jego zabiciu. Po zabiciu ich wszystkich i zebraniu siedmiu Reliktów Dalaranu, wróć do NPC Dalarańskiego Agenta. Będzie zawierało siedem odrębnych zadań, które pozwolą ci oddać każdy z Reliktów Dalaranu. Gdy oddasz mu je wszystkie, zostaniesz nagrodzony Runą, której możesz użyć do odblokowania umiejętności pasywnej Waylay.

Źródło: dotesports.com