WoW Classic: przecieki z sezonu 2 SoM


World of Warcraft otrzymał ostatnio sporo treści. Nieco ponad miesiąc temu dostaliśmy Wrath of the Lich King Classica jeszcze w tym miesiącu dostaniemy zupełnie nowe rozszerzenie, Smocze stado. Jednak chociaż otrzymujemy dużo treści, może być ich jeszcze więcej.

Przecieki na sezon 2

Kiedy wyszedł Season of Mastery, szum wokół niego był, ale szybko ucichł, nawet jeśli WoW Classic jest znany jako jedna z najlepszych gier MMORPG wszechczasów. Z drugiej strony, aby być uczciwym, powodem, dla którego SoM nie uderzyło tak mocno, jest to, że ludzie właśnie skończyli usuwać całą klasyczną zawartość i zamiast tego chcieli grać na swoich postaciach z The Burning Crusade.

Kredyt obrazu | Zamieć

Przeciek sugeruje, że sezon mistrzostwa (sezon 2) jest planowana premiera 17 listopada. Chociaż na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne, biorąc pod uwagę, że 18. rocznica WoW jest tuż za rogiem i że wiele osób, które lubią ten klasyczny styl, już przygotowało się do WotLK Classic z urządzeniami BIS Naxx, może to po prostu być tym, czego Blizzard potrzebuje, aby utrzymać ludzi w pobliżu.

Wskazówki potwierdzające przecieki

Na horyzoncie są jeszcze dwie duże wskazówki, z których pierwszą jest fakt, że Serwery SoM zostaną usunięte, więc bez serwerów klasycznych ci, którzy lubią zawartość 60 poziomu, nie mieliby nic do roboty. Jasne, mogliby spróbować zagrać w dodatek Dragonflight po jego wydaniu, ale bardzo wątpimy w tych, którzy lubią Classic, chcą spróbować sprzedaży detalicznej jeszcze raz, ponieważ są to zupełnie inne gry.

Inną wskazówką jest to, że wkrótce pojawi się prywatny serwer waniliowy, a jeśli Blizzard wyprzedzi krzywą i wyda Season of Master (Sezon 2) przed premierą serwera, może po prostu wziąć wszystkich graczy i umieścić koniec z prywatnymi serwerami.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z SoM, są Klasyczne wersje gry z niewielkimi zmianami. SoM S1 nie przyniósł tak wielu nowych rzeczy do stołu, ale sprawił, że Classic stał się nieco bardziej przyjazny dla tych, którzy właśnie skończyli szlifowanie go przed premierą TBC Classic. Tego samego możemy spodziewać się po SoM S2, ale z jeszcze większą liczbą gadżetów, które utrzymają zainteresowanie graczy i wysoką populację serwerów.

Na jakie nowe rzeczy możemy mieć nadzieję?

Na stole może być wiele sugerowanych zmian w WoW Classic, ale wiele osób chciałoby zobaczyć, że klasy nabierają nieco więcej pikanterii, jeśli chodzi o ich rotację PvE. Chociaż mogą być ludzie, którzy lubią naciskać jeden przycisk jako swoją rotację, Classic przyniósłby znacznie większą bazę graczy, gdyby wszystkie klasy miały rotacje podobne do tego, co mamy w WotLK Classic. Czy to będzie coś? Czy Blizzard zaskoczy nas czymś nowym? Musimy tylko poczekać i zobaczyć.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63735551f5f64946bbc0ef65a11cbcc0&url=https%3A%2F%2Fwww.esports.net%2Fnews%2Fwow-classic-som-season-2-leaks%2F&c=4905764817003245255&mkt=fr-fr