Nowe serwery Hardcore w World of Warcraft Classic – jedno życie, jedna szansa

World of Warcraft Classic otrzyma oficjalne serwery trybu Hardcore

World of Warcraft Classic otrzyma oficjalne serwery trybu Hardcore, które zapewnią oficjalne wsparcie i strukturę gry stworzonej przez graczy. Nadchodząca funkcja została ogłoszona w tweecie z konta World of Warcraft na Twitterze. Nowe serwery, które pojawią się tego lata, zaimplementują prawdziwe wsparcie dla trybu stworzonego przez fanów. Serwery hardcore będą całkowicie nowe, a nie konwersje starych serwerów.

Gracze na serwerach pod żadnym pozorem nie będą mogli wskrzesić się po śmierci. Mają jedno życie i tyle. Jednak po śmierci będziesz mógł zalogować się jako duch, aby przekazać przywództwo gildii lub wysłać wiadomość do znajomych.

Jedno życie, jedna szansa

Nowe serwery nie są jeszcze tak szczegółowe, ale jak dotąd jest trochę informacji. Otrzymasz oczywiście jedno życie i nie będziesz mógł wskrzesić bez względu na wszystko. Jak dotąd jedyną nowością jest nowa wersja funkcji Duel, nazwana /makgora, która pozwala walczyć na śmierć i życie. Walki cue o kluczowe obszary grindowania. walki do rzeczywistej śmierci.

Oficjalne wsparcie dla trybu hardcore

Blizzard stwierdził, że nie chce dominować nad sposobem, w jaki gracze już robią tryb hardcore, po prostu udziela oficjalnego wsparcia tym, którzy już to robią. To uspokoi niektórych graczy.

Jak informowaliśmy wcześniej, gracze grający w klasyczną grę WoW korzystają obecnie z dodatku (otwiera się w nowej karcie) w celu śledzenia ich przebiegów. Obejmuje to tabele wyników i tym podobne. Kiedy dwa miesiące temu wyciekły plotki, że mogą pojawić się oficjalne serwery Hardcore, ci gracze martwili się, że Blizzard zmieni ich społeczność lub sposób, w jaki działają narzucone przez nich wyzwania. Na razie przynajmniej te obawy wydają się nieuzasadnione.

„Duchowe uzdrowiciele są gotowe” — głosiło. Gotowi na co, wakacje? Nie będzie ich w pobliżu. Nie możesz ożywić.

Dobre miejsce, PCGN. Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6461a0763adc42d9a206de46cfe8bd09&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Fwow-classic-is-getting-official-hardcore-mode-servers%2F&c=1813388732466370662&mkt=fr-fr.