WoW Classic: Helcular’s Revenge – Wyjaśnienie spawnu nieumarłych wrogów.

WoW Classic: Zemsta Helculara wyjaśniona

Gracze Przymierza w World of Warcraft Classic mogą czasami zostać zaatakowani przez nieumarłego ducha zwanego „Szczątkami Helculara”. Ten duch to elitarny wróg poziomu 44, który pojawia się na cmentarzu w Southshore i może z łatwością pokonać większość postaci Przymierza wykonujących zadania w strefie średniego poziomu.

Zadanie Hordy Zemsta Helculara

Zadanie „Zemsta Helculara” jest zadaniem dostępnym wyłącznie dla Hordy, którego kulminacją jest Cmentarz w Southshore. Gdy ktoś z przeciwnej frakcji go ukończy, gracze Przymierza będą musieli stawić czoła konsekwencjom, stawiając czoła powracającemu duchowi samego Helculara.

Helcular powróci, by nawiedzać miasto Przymierza Southshore po tym, jak gracz Hordy zakłóci jego sen.

Zarządzaj obecnością Helcular

W trakcie walki z Helcularem najlepszą opcją będzie ucieczka. Jeśli go spotkasz, prawdopodobnie stanie się tak dlatego, że zostałeś wskrzeszony na cmentarzu w Southshore, co oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz cierpieć na chorobę wskrzeszenia, przez co wszystkie twoje statystyki nie będą nadawały się do walki z elitarnym NPC na poziomie 44.

Jeśli uciekniesz wystarczająco długo, nieumarły duch Helculara po prostu zniknie i będziesz mógł dalej czekać, aż choroba zmartwychwstania minie.

Biegnąc w kierunku południowej części Southshore, pozostałości Helculara zostaną przechwycone przez grupę strażników miejskich, którzy z łatwością mogą w Twoim imieniu stoczyć walkę z Nieumarłymi.

Źródło: www.bing.com