WoW Classic: Blizzard komentuje wysokiej klasy serwer


Niedawno donosimy o World of Warcraft: klasycznej łatce wstępnej do rozszerzenia Wrath of the Lich King. Ale nawet po wydaniu przedpremierowej łatki wielu sfrustrowanych użytkowników miało do czynienia z często długim czasem oczekiwania w chmurze. Po raz kolejny serwery Blizzarda były przeciążone, a fani byli wściekli. Poważnym ograniczeniem jest tworzenie postaci. Wreszcie post pokazał, że na razie zostało to wyłączone. Płatności za megatransakcje do Stanów Zjednoczonych i UE również nie będą na razie dostępne.

Zespół Whew Classic podjął trudne decyzje.

To była bardzo trudna decyzja, która według nas jest niezwykle trudna, mówi producent gier WoW Classic. Dzięki tej akcji ograniczamy szansę nowym i powracającym graczom na wielomiesięczną zabawę ze znajomymi w tych głównych światach. Jednak sytuacja na tych światach jest nie do utrzymania, więc nawet jeśli będziemy musieli usunąć kolejki w krótkim czasie, problem będzie z nową zawartością. – Wydania to nie tylko problem, ale istnieją realne światy. Według Aggend mega królestwa dla nowych i przychodzących użytkowników zostaną na razie zamknięte.

Jest to szczególnie popularne wśród czytelników gier komputerowych.

Próba wielkiej sprawy przed Wrath of Lich King – nowa fala wojny dla Lich King Classic!

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic jest wciąż aktualnym wydaniem, ale już jest w stanie.

WoW WotLK Classic: Stworzenie Rycerzy Śmierci (wideo)

Rycerz Śmierci to teledysk do Stworzenia Azeroth nakręcony przez reżysera gry Lich King Toma Chiltona i głównego projektanta gry Krisa Zierhuta, który sfilmował życie pozagrobowe World of Warcraft.

Więcej akcji od Blizzarda.

Jest nadal dostępny do bezpłatnego transferu. Aby przekonać ewentualną osobę sceptyczną do przejścia na mniej obciążony serwer, Aggrend porównał tę liczbę z poprzednią wersją z 2008 roku. Według jego danych na wspomnianych serwerach jest od dwóch do czterech razy więcej osób niż miało to miejsce od prawie 14 lat . Ponadto rozważane są dalsze kroki, które nie zostały jeszcze ogłoszone, aby rozwiązać tę sytuację.

Źródła: Pcgamer, Blizzard (Forum)Źródło : https://game-news24.com/2022/09/11/wow-classic-blizzard-makes-comments-on-the-high-end-server/