Nowa aktualizacja World of Warcraft: WoW 10.1.5 Fractures in Time

Nowa aktualizacja World of Warcraft: WoW 10.1.5 Fractures in Time

WoW 10.1.5 Fractures in Time, również znana jako Pęknięcia w czasie, to kolejna duża aktualizacja, którą można spodziewać się tego lata w World of Warcraft. Chociaż to łatka w połowie sezonu, nie wprowadza nowego rajdu, przynosi wiele istotnych zmian, w tym trzecią specjalizację przywoływacza, nowy mega-loch i opcję wzięcia smoczej jeździe do reszty Azeroth.

Data wydania

Żadna data premiery WoW 10.1.5 nie została potwierdzona poza faktem, że ma ona wylądować tego lata. Łatka pojawiła się na PTR (publiczny serwer testowy) 11 maja, a jeśli historyczne terminy mają minąć, powinniśmy spodziewać się, że łatka pojawi się w lipcu 2023 r.

Przywoływacz ulepszeń

Przywoływacze otrzymują trzecią specjalizację Augmentation, która jest specyfikacją DPS z dodatkową korzyścią w postaci zwiększenia ogólnej wydajności twojej grupy. Nowa specjalizacja Augmentation korzysta z mocy zarówno Czarnego, jak i Brązowego stada smoków.

Mega lochy

Dawn of the Infinite to nowy mityczny loch z ośmioma bossami, który pojawi się w Dragonflight. Ten mityczny mega-loch zabierze graczy w podróż w czasie, aby powstrzymać nieskończone stado smoków przed sukcesem.

Zmiany czarnoksiężnika

Jeśli grasz w Czarnoksiężnika, możesz wybrać dowolną rasę (poza Drackthyr) w patchu 10.1.5. Dodatkowo będziesz mógł dostosować sposób, w jaki twój chochlik wygląda w zakładzie fryzjerskim, chociaż musisz ukończyć zadanie, aby odblokować tę opcję.

Jazda na smokach

Dragonriding to nowy system, który pojawił się w premiery Dragonflight, a teraz będzie można go używać w starszych strefach WoW. Można będzie używać smoczych wierzchowców w dowolnej strefie, która obecnie pozwala na latanie. Niektóre starsze wierzchowce będą mogły latać na smokach, a ty będziesz mógł wybrać rodzaj latania, którego wolisz używać w szerszym świecie.

Umiejętności jazdy konnej/latania

Gdy osiągniesz odpowiedni poziom, automatycznie nauczysz się umiejętności jazdy konnej bez szukania trenera jazdy konnej lub płacenia złotem za ten przywilej. Dodatkowo możesz wybrać zadanie na poziomie 30, które po ukończeniu nagrodzi cię latającym wierzchowcem.

Inne zmiany

Sprzymierzone rasy zostaną automatycznie odblokowane na poziomie 40. Kamień paleniska garnizonu z Warlords of Draenor i dalarański kamień paleniska z Legionu są częścią twojej torby od tak dawna, że ​​prawdopodobnie nie zwracasz na nie zbytniej uwagi. W Fractures in Time będą zabawkami, zwalniając dwa miejsca, ale nadal dając ci środki do szybkiego teleportowania się do tych starych miejsc.

Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacji WoW 10.1.5, oto źródło: pcgamer.com.