Jazda na Smokach – Dragonflight w World of Warcraft

Jazda na Smokach pozostaje w World of Warcraft

Blizzard ma zamiar utrzymać popularną funkcję Dragonriding nawet gdy opuścimy Dragon Isles. Morgan Day, zastępca dyrektora gry, mówi, że są rozmowy do przeprowadzenia i problemy do rozwiązania w zakresie kolekcji wierzchowców. Studio nie chce, aby 95% kolekcji wierzchowców stało się przestarzałe. Są pewne problemy, które muszą być rozwiązane, jeśli chodzi o wprowadzenie jazdy smokami na starszych kontynentach, a także umożliwienie latania wierzchowcom innym niż smoki Dragonflight.

Jazda na smokach zastąpiła latające wierzchowce w Dragonflight, oferując znacznie bardziej dynamiczny sposób poruszania się wraz z odpowiednią mechaniką pędu, dzięki której latanie wydaje się, no cóż, latający. Ta funkcja została prawie natychmiast przyjęta przez graczy, co stanowiło wyróżniający się dodatek nawet w szeroko chwalonym rozszerzeniu Dragonflight.

Integracja nowych i starych systemów

Jak zauważa Day, teraz jest sporo pytań dotyczących tego, w jaki sposób nowe i stare systemy zostaną ze sobą zintegrowane. Czy będzie zachęta do dalszego korzystania ze starych wierzchowców, skoro jazda na nowych jest o wiele przyjemniejsza? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, gdzie leży odpowiedź, ale na razie wydaje się, że są to problemy, które Blizzard chce rozwiązać.

„Widząc przyjęcie ze strony społeczności, jestem pewien, że byłoby wiele„ opinii ”, gdyby nie stał się wiecznie zielonym elementem WoW, więc absolutnie uważam, że zostanie tutaj” — Morgan Day mówi Icy Veins.

Źródło: GamesRadar (punkt)