World of Warcraft zwraca zapomniane nagrody po 13 latach

World of Warcraft cofa się w czasie, przywracając przedmioty usunięte podczas przebudowy świata w rozszerzeniu Cataclysm. Wraz z aktualizacją 10.1.7 gracze będą mogli zebrać te przedmioty po raz pierwszy od ponad dekady.

Długo oczekiwany powrót

Aktualizacja 10.1.7, zatytułowana „Fury Incarnate”, zapewnia zaskakującą ilość zawartości dla World of Warcraft. Zawiera nowe zadania, personalizację postaci, starożytną zbroję i wydarzenie światowe. Ponadto jego wydanie zapowiada rychłe nadejście aktualizacji 10.2 i trzeciego sezonu Dragonflight.

Szansa na kolekcjonowanie starych przedmiotów

Od czasu wydania Cataclysm w 2010 roku wszystkie obszary gry z oryginalnej wersji World of Warcraft zostały zmienione. Chociaż większość oryginalnej zawartości została zachowana, niektóre elementy zostały utracone, w tym wiele rzadkich przedmiotów. Jednak wraz z późnym dodaniem systemu transmogu w Cataclysm większość tych przedmiotów również zniknęła. Teraz gracze ponownie będą mieli okazję zebrać te ukochane skórki.

Znajdź te cenne przedmioty

World of Warcraft nie opublikowało pełnej listy przedmiotów, które będą ponownie dostępne, ale strony internetowe takie jak Wowhead mogą pomóc graczom w ich identyfikacji. Dodatkowo, nowa funkcja śledzenia transmogu w grze również pomoże zidentyfikować te przedmioty i wiedzieć, gdzie je znaleźć.

Okazja dla fanów transmogryfikacji

Wielu fanów transmogu w World of Warcraft jest podekscytowanych możliwością kolekcjonowania tych przedmiotów. Pomimo gorszego wyglądu, wielu graczy lubi tworzyć stroje z klasycznych przedmiotów. Możliwość transmogi przedmiotów o jakości białej i szarej w Dragonflight daje graczom prawdziwą kopalnię wyglądów, które były niedostępne z powodu remontu świata. Dodatkowo dla wielu fanów zwrot utraconych przedmiotów to kolejny znak, że World of Warcraft stopniowo się poprawia. Mają nadzieję, że kolejny dodatek do gry będzie kontynuował ten pozytywny trend.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: gamerant.com