World of Warcraft Zaduszniki przybywa z nowym przedmiotem i wieloma smakołykami


Czas oszukać lub potraktować w World of Warcraft ponownie, z wyzwaniem dla Bezgłowego Jeźdźca i całą zabawą w Zaduszniku. W tym roku pojawił się nowy przedmiot, a także powracające sezonowe łupy, które możesz wymienić, zdobywając Podstępne Przysmaki podczas swoich przygód.

Jeśli chcesz zmierzyć się z Bezgłowym Jeźdźcem, postacie od 10 do 50 mogą stać w kolejce do eventowej planszy, a zwycięstwo prowadzi do kilku kluczowych nagród, w tym nowego Hearthstone Bezgłowego Jeźdźca. Będziesz mógł skorzystać z tej przerażającej opcji, aby wrócić do ustawionej lokalizacji w Hearthstone.

Inna zabawa obejmuje wątek zadań z Wiedźmy z Krzywego Drzewa, z krętą opowieścią i serią wyzwań, które zapewnią ci więcej smakołyków do wymiany na nagrody. Po ukończeniu opowieści o siostrach będziesz mógł również zdobyć jeden z czterech świątecznych kosmetycznych kapeluszy wiedźmy.

Łowca osiągnięć? Jest 21 z Hallow’s End do gollect, a specjalny tytuł, The Hallowed, możesz zdobyć, wykonując metaosiągnięcie Hallowed Be Thy Name. Istnieją osiągnięcia, które mogą zrujnować dzień Przymierza lub Hordy, w zależności od twojej lojalności, ale reszta jest mniej więcej taka sama. Zabij Bezgłowego Jeźdźca to dobre miejsce na rozpoczęcie, zdobądź maskę podczas wydarzenia, zostań przemieniony przez Uświęconą różdżkę i więcej doda do twojej kolekcji.

Oczywiście będziecie mogli oszukać lub poczęstować i zbierać cukierki z wiader na słodycze w różnych krajach i zdobywać nagrody. To wydarzenie będzie dostępne zarówno w World of Warcraft, jak i World of Warcraft Classic od dzisiaj, 18 października do 1 listopada. Classic poprowadzi wydarzenie w inny sposób, ale nadal będzie pełen świątecznej zabawy. Aby zobaczyć pełne ogłoszenie o wydarzeniu, w tym nagrody i lokalizacje cukierków, możesz zobaczyć Łał zapowiedź wydarzenia.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B702B113DA854719B15F0A8892DD5829&url=https%3A%2F%2Fwww.mmorpg.com%2Fnews%2Fworld-of-warcraft-hallows-end-arrives-with-a-new-item-and-many-treats-2000123371&c=16443507841319480171&mkt=fr-fr