World of Warcraft: Wszystko o wydarzeniu końcowym Blackrock Eruption

World of Warcraft: Season of Discovery zbliża się do końca, a gracze mają mnóstwo nowej zawartości do odkrycia. Jednym z nich jest Blackrock Eruption. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Tło erupcji czarnej skały

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Erupcji Czarnej Skały, jest kontekst wydarzeń z poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie nastąpił Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które wiązało się z pewnymi problemami, ale ogólnie zostało uznane za pozytywne.

Niestety, w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione PvE Nightmare Incursion. Odbiór fanów był w przeważającej mierze negatywny i nie wrócą oni w tej samej formie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Co to jest wydarzenie Erupcja Czarnej Skały

Erupcja Czarnej Skały ma odbywać się co dwie godziny, zaczynając od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zabójstwa w górach dostępna jest duża premia do honoru.

Co dziwne, to wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić globalnych graczy PvP do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zatłoczonych i ekscytujących spotkań.

Po początkowym rozmieszczeniu wydarzenie ma zostać rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. Deweloper nie potwierdzi, czy dodatkowe nagrody lub zachęty pojawią się w tym samym czasie.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto kontynuować wydarzenie, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Erupcje Czarnej Skały nagrodzą reputację u Bractwa Thorium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującej bibelotu odporności na ogień z reputacją Exalted, który powinien okazać się bardzo przydatny w Stopionym Sercu.

Dodatkowo podczas wydarzenia nagrodzone zostanie złotem jako kolejny powód do zaangażowania. Ma trwać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma żadnych wieści o tym, co wydarzy się w grze później.

Źródło: www.bing.com