World of Warcraft: Wszystko, co musisz wiedzieć o Erupcji Czarnej Skały

World of Warcraft: Season of Discovery wkrótce wkracza w fazę końcową, a gracze mają mnóstwo nowej zawartości do odkrycia. Jednym z nich jest Blackrock Eruption. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Tło erupcji czarnej skały

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Erupcji Czarnej Skały, jest kontekst wydarzeń z poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była Bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie nastąpił Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które napotkało pewne problemy, ale nadal zostało pozytywnie odebrane.

Niestety, w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione PvE Nightmare Incursion. Odbiór fanów był wyjątkowo negatywny i nie wrócą oni w tej samej formie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Erupcja Czarnej Skały

Wydarzenie Blackrock Eruption zaplanowano na co dwie godziny, zaczynając od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zabójstwa w górach można uzyskać dużą premię do honoru.

Co dziwne, to wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy World PvP do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zaludnionych i ekscytujących spotkań.

Planuje się, że po początkowej premierze wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. Deweloper nie potwierdzi, czy dodatkowe nagrody lub zachęty pojawią się w tym samym czasie.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto kontynuować wydarzenie, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Erupcje Blackrock będą nagradzać reputację u Bractwa Thorium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującego bibelotu Fire Res z reputacją Exalted, który powinien okazać się bardzo przydatny w Magma Heart.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostanie nagrodzony złoto jako kolejny powód, aby się zaangażować. Planuje się, że będzie działać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, co wydarzy się w grze później.

Źródło: www.bing.com