World of Warcraft: Wrath of the Lich King – systemowa gra planszowa z pandemią już dostępnaBlizzard ogłosił, że gra planszowa World of Warcraft: Wrath of the Lich King – A Pandemic System Board Game jest już dostępna w sprzedaży!

Możesz kupić tę grę na Strona internetowa Z-mana, Blizzard Gear Store i Target.

Udaj się do zamarzniętego kontynentu Azeroth, aby tej jesieni zmierzyć się z armiami Króla Lisza, kupując World of Warcraft®: Wrath of the Lich King® – pandemiczną grę planszową.
w Gniew Króla Lisza W grze planszowej gracze kontrolują jednego z bohaterów Azeroth i przedzierają się przez Plagę, aby dotrzeć do tronu upadłego księcia Arthasa, którego obawia się teraz w całym Azeroth jako przerażający Król Lisz. Przemierzaj zamarznięty kontynent Northrend, podejmuj się zadań, walcz z potwornymi istotami i nie tylko, aby odzyskać Azeroth z rąk Króla Lisza.

World of Warcraft®: Gniew Króla Lisza® – Gra planszowa Pandemic System zawiera:

  • System Pandemic ze znajomą mechaniką i rozgrywką, teraz ulepszony, aby objąć World of Warcraft wszechświat.
  • Bardzo duża plansza z fortami, świątyniami, polami bitew i kultowymi lokacjami pochodzącymi z Azeroth.
  • Legendarny World of Warcraft postacie ze szczegółowymi i rzeźbionymi plastikowymi figurami, w tym Thrall, Wódz Wojenny Hordy; Varian Wrynn, król Stormwind; oraz Sylvanas Windrunner, Królowa Banshee Opuszczonych.
  • Zadania, zupełnie nowa mechanika Pandemii, w której gracze przemierzają Northrend, by walczyć z potwornymi istotami, niszczyć złe relikwie i nie tylko.
  • Karty Bohaterów, które dają graczom przewagę nad wrogami w postaci wyposażenia zwiększającego siłę ataku podczas walki, specjalnych wierzchowców, które pozwalają graczom poruszać się o więcej pól w swojej turze, mikstur leczniczych przywracających punkty wytrzymałości i wiele więcej.

Aby dowiedzieć się więcej o World of Warcraft®: Wrath of the Lich King® – Pandemic System Board Game, Pandemic i grach Z-man, odwiedź www.zmangames.com.Kup już dziś na Strona internetowa Z-mana, Blizzard Gear Store i Target.

Source : https://www.wowhead.com/news=324411/world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king-a-pandemic-system-board-game-now