Nowe mityczne lochy i najazdy w World of Warcraft – już wkrótce!

World of Warcraft wprowadza wkrótce nowe najazdy i mityczne lochy

World of Warcraft to popularna gra stworzona przez Blizzard Entertainment. Firma wydała najnowszą grę, Dragonflight, pod koniec 2022 roku. Dodatek ten był chwalony za wniesienie świetnej zawartości do gry i uproszczenie procesu. Teraz twórcy wypuszczają najnowszą aktualizację gry, Embers of Neltharion, która otrzymuje wiele nowych treści.

W dniu 9 maja, gracze będą mieli szansę skorzystać z nowych mitycznych gier i rajdów. W sezonie 2 Dragonflight gracze, którzy lubią stawiać sobie wyzwania w Mythic Plus, otrzymają zaktualizowaną rotację trudnych lochów. Gracze mogą również wejść do lochów, takich jak Brackenhide Hollow, Neltharion, Neltharius i wiele innych.

Zdesperowani najeźdźcy będą również mogli skorzystać z tajnego laboratorium w Jaskini Zaralek, aby uciec. Dziesięciu nowych bossów pojawi się, gdy gracze będą walczyć z wcieleniami i Sarkarethem. Aby móc zobaczyć zasięg horyzontu „pVP”, pojawi się nowy sezon, który zastąpi go kosmetykami i nagrodami, a także nowymi smoczymi wierzchowcami i trasami lotów.

Nawiasem mówiąc, gracze będą mogli odkrywać tajemnice Zaralek Cavern i grać ze swoim przyjacielem w gildii międzyfrakcyjnych, co jest ogromnym krokiem dla fanów. Dragonflight sezon 2 to duży krok we właściwym kierunku i oferuje graczom nową zawartość zapewniającą mnóstwo zabawy.

Twoja opinia o World of Warcraft

  • Czy nadal grasz w tę grę?
  • Czy podobał ci się pierwszy sezon smoków?
  • Na którą część drugiego sezonu jesteś najbardziej podekscytowany?
  • Czy zamierzasz wypróbować nowe lochy czy stare lochy?
  • Jakie inne treści Cię ekscytują?

Źródło: Game News 24.