Nowe statystyki i unikalne efekty broń w Świecie Warcrafta – Fractures in Time. Zdobądź Rozbieżne i zamykaj Szczeliny Czasu!

Wkrótce w Świecie Warcrafta gracze będą mieli nowe statystyki do obliczenia, ponieważ nadchodząca aktualizacja Fractures in Time przyniesie zestaw broni, które wprowadzą nowe efekty do gry. Oprócz zmian klasowych i nowej specjalizacji Augmentation Evoker, gracze otrzymają zadanie zamykania Szczelin Czasu, a zorganizowane drużyny będą miały szansę przeżyć chwile w mega-lochach Dawn of the Infinite. Według Wowhead, bronie „Rozbieżne”, które gracze mogą łupić w mega-lochach, będą miały nowe statystyki trzeciorzędne, oferujące unikalne efekty, gdy są aktywowane. Chociaż te statystyki nie są obliczane w tym samym sensie, co inne, takie jak Haste i Leech, niektóre mają nazwy, takie jak Demonbane i Scourgebane.

Demonbane ma szansę na skorzystanie z Gorehowla, legendarnego topora Grommasha Hellscreama, który z czasem zadaje demonom obrażenia. Dodatkowo Zmora Plagi ma szansę zadać obrażenia od Świętości nieumarłym wrogom. Dwie dodatkowe statystyki, Timestrike i Spirit, mają kilka interesujących faktów. Chociaż efekt Uderzenia w Czas nie jest znany w chwili pisania tego tekstu, Duch jest statystyką dla uzdrowicieli z poprzednich łat. Jednak dalsza eksploracja danych wykazała, że nowe statystyki są tylko z nazwy, ponieważ są bardziej słowem kodowym dla efektów, które mogą się aktywować, gdy używana jest ta broń.

Okaże się jeszcze, czy efekty te będą miały jakiekolwiek praktyczne zastosowanie poza mega-lochami Dawn of the Infinite, ale gracze w mediach społecznościowych wyrazili zainteresowanie zebraniem tej broni do swoich kolekcji transmogryfikacyjnych. Jeśli nic innego, bronie Smocze stado W sezonie 2 i broń Niezgodna można ulepszyć za waluty. W każdym razie Świat Warcrafta gracze nie będą musieli długo czekać, zanim przemierzą alternatywne linie czasu w Fractures in Time. Ale nikt nie zgadnie, czy niezgodna broń będzie jednorazowa, czy też doprowadzi Blizzarda do dalszych eksperymentów z nowymi statystykami i procami broni w przyszłości.

Źródło: wowhead.