Usunięcie kontrowersyjnej linii zadań w Świecie Warcrafta

Świat Warcrafta: Usunięcie kontrowersyjnej linii zadań z nadchodzącej aktualizacji

Blizzard usunął kontrowersyjną linię zadań z nadchodzącej aktualizacji, Fractures in Time, co oznacza, że gracze Świata Warcrafta będą mieli o jedną misję mniej do wykonania. W zadaniu, które zostało usunięte, gracze mieli pomagać w przetrzymywaniu Alexstraszy jako więźnia przez Klan Smoczej Paszczy podczas Drugiej Wojny. Decyzja o usunięciu zadania została podjęta po tym, jak wielu graczy wyraziło swoje obawy w mediach społecznościowych.

Fractures in Time to aktualizacja, która wprowadzi Szczeliny Czasu na Smoczych Wyspach, a gracze będą musieli zmierzyć się z mega-lochami Dawn of the Infinite. Chociaż podróże w czasie nie są nową koncepcją w Świecie Warcrafta, to Blizzard bawił się scenariuszami, które mogły się wydarzyć na głównej osi czasu gry lub ostatecznie się nie spełniły. Jednak wyznanie Brązowego Stada smoków polegające na utrzymywaniu jednej „prawdziwej osi czasu” oznacza, że niektóre wydarzenia muszą się wydarzyć, bez względu na to, jak złe są.

W mediach społecznościowych większość graczy była zaniepokojona pomysłem, że ich postać potencjalnie pomaga i podżega do dawnego Klanu Smoczej Paszczy w utrzymywaniu ukochanej postaci, takiej jak Alexstrazsa, w zamknięciu jej losu. W poście na forum menedżer ds. społeczności Blizzarda, Bornakk, stwierdził, że zadanie zostanie usunięte w przyszłej wersji PST, i przyznał, że wewnętrzne dyskusje i komentarze graczy były czynnikami decydującymi o tej decyzji.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=648e1f0719e8496dbdd4c7a1b2d4e57a&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-remove-quest-why%2F&c=4402490881552337484&mkt=fr-fr