World of Warcraft ujawnia kolejne duże rozszerzenie o nazwie Dragonflight


świat puszek

Jednym z najważniejszych wydarzeń jest pojawienie się rozdziału Dractyr Summoners

© Bieg / Burza śnieżnaWorld of Warcraft ujawnia kolejne duże rozszerzenie o nazwie Dragonflight

W transmisji obwieszczenia, która miała miejsce we wtorek (19), stwierdzono, że Zamieć Przedstawiono najnowsze duże rozszerzenie świat puszek porozumieć się smokktóry doda serię nowych treści do gier, takich jak aktualizacje kariery i systemy talentów, wykorzystanie smoków do latania, a także Dractyr. przywoływaczpierwsza mieszanka rasy i klasy w WoW.

Wraz z nowym przebudzeniem Ziemi Świętej pojawiają się nowe zagrożenia i zagadki, a smoki Azeroth będą musiały przekształcić się w bohaterów Przymierza i Hordy. Jednak przywoływacze Dractyr pojawiają się ponownie po Erze Uśpienia i zadają obrażenia z dużej odległości, ale mogą również działać jako uzdrowiciele drużyn. Ta nowa klasa rozpoczyna grę na poziomie 58, z serią unikalnych misji startowych.

Dodatkowo gracze będą mogli użyć towarzysza Drake’a jako przewoźnika, aby uzyskać nowy dynamiczny wygląd lotu, z możliwością dostosowania wyglądu Draco i wytrenowania go, aby szybował po niebie bardziej efektywnie w miarę postępów w fabule.

Wśród innych nowości reforma systemu talentów, aby nie zaszkodzić efektywności, doskonalenie zawodów o nowe zasoby i narzędzia, aktualizacja interfejsu i wiele innych nowości. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie World of Warcraft.Źródło : https://www.brytfmonline.com/world-of-warcraft-reveals-the-next-big-expansion-called-dragonflight/