World of Warcraft: The War Within w wersji beta – natychmiastowy dostęp dzięki Epic Edition

World of Warcraft: The War Within wreszcie jest dostępne, po długim oczekiwaniu. Nowe rozszerzenie WoW-a rozpoczyna się obecnie w fazie beta, gdy Blizzard przygotowuje się do starcia z FF14 Dawntrail w pierwszym z trzech rozdziałów nowej sagi Worldsoul. Wersja beta WoW The War Within jest już dostępna i jeśli chcesz wziąć w niej udział, możesz to zrobić – ale będziesz musiał zapłacić, aby zagwarantować sobie dostęp.

Sprawdź wersję beta The War Within

Beta War Within umożliwia natychmiastowe zapoznanie się z dużą częścią nowego rozszerzenia do World of Warcraft, na kilka miesięcy przed planowaną datą premiery WoW The War Within. Obejmuje pełne zdobywanie poziomów w czterech nowych obszarach, czterech lochach średniego poziomu i czterech lochach maksymalnego poziomu. Będziesz także mógł wypróbować nową grywalną rasę Ziemian, bandy wojenne, lochy, profesje i nowe pole bitwy, chociaż Blizzard zauważa, że ​​testy rajdów dla nowej aktualizacji MMORPG pojawią się później.

Funkcje wersji beta

Funkcja Follower Dungeon jest również dostępna dla wszystkich lochów średniego poziomu, pozwalając ci wybrać grupę NPC, jeśli nie masz własnej grupy i nie chcesz używać Dungeon Findera, aby dołączyć do innych graczy.

Zaproszenia zostaną wysłane do „weteranów społeczności, prasy, stron fanowskich, przyjaciół i rodziny”, a rejestracja w becie The War Within daje szansę na otrzymanie zaproszenia. Możesz także uzyskać natychmiastowy dostęp, kupując epicką edycję The War Within. Oprócz dostępu do wersji beta i dostępu do wczesnego uruchomienia, zawiera ona także 30 dni gry, wierzchowca Algarian Stormrider, zestaw do transmogologii Stormrider’s Attire, zwierzaka Storm Hatchling, zabawkę Sandbox Storm Gryphon oraz efekt Earthen Heartstone Deepdweller.

Dostęp do bety

Beta WoW The War Within jest już dostępna. Możesz zagwarantować natychmiastowy dostęp do wersji beta, a także co najmniej trzydniowy wcześniejszy dostęp do samego rozszerzenia, kupując Epic Edition gry The War Within – możesz liczyć na 89,99 USD / 74,99 GBP. Jeśli chcesz już teraz zagłębić się w szczegóły, udaj się tutaj, aby otrzymać swój egzemplarz.

Upewnij się także, że masz zainstalowane najlepsze dodatki do WoW-a i miej oko na naszą listę rankingową klas World of Warcraft, jeśli próbujesz zdecydować, w co chcesz grać, rozpoczynając The War Within.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com