World of Warcraft: The War Within – ogłoszono datę premiery i ujawniono plan działania

Blizzard Entertainment ogłosiło datę premiery War Within oraz plan działania zawierający szczegółowe informacje na temat premiery najnowszego rozszerzenia do World of Warcraft, The War Within.

Data premiery WoW The War Within

The War Within to pierwsza część trzyczęściowej serii zatytułowanej Worldsoul Saga. Blizzard ogłosił datę premiery tego ambitnego rozszerzenia do WoW, wraz z filmowym i funkcjonalnym podglądem całej nowej zawartości zaplanowanej w tym nadchodzącym rozszerzeniu. Premiera War Within dla wszystkich graczy na całym świecie zaplanowana jest na 26 sierpnia.

Gra The War Within znajduje się obecnie w fazie beta i jest dostępna dla fanów, którzy mogą zakupić Epic Edition, aby uzyskać dostęp do wersji beta. Chociaż premiera na serwerach stacjonarnych zaplanowana jest na 26 sierpnia, fani, którzy zamówią w przedsprzedaży najbardziej edycję premium gry, otrzymają wcześniejszy dostęp do rozszerzenia już 22 sierpnia. Sezon 1 dodatku Raid pozwoli graczom zmierzyć się z siłami Nerubian w Azj-Kahet.

To nowe rozszerzenie wprowadzi cztery nowe strefy, nową rasę w postaci Ziemskich Krasnoludów, Eksploratorów, Bandów Wojennych i wiele więcej. Sezon 1 The War Within, zwany także The First Raid, rozpocznie się 10 września 2024 roku.

Po War Within pojawi się rozszerzenie zatytułowane Midnight, w którym The Last Titan będzie ostatnim rozszerzeniem serii zamykającym trzyczęściową historię. Blizzard ujawnił nadchodzące dodatki na Blizzconie 2023, a my jesteśmy coraz bliżej daty premiery. Chociaż rozszerzenie jest wciąż w fazie beta, zostanie udostępnione we wczesnym dostępie graczom, którzy zakupią najwyższą dostępną edycję gry – Epic Edition. World of Warcraft: The War Within będzie dostępne dla graczy w poniedziałek, 26 sierpnia.

Źródło: www.bing.com