World Of Warcraft: The War Within, nowa epicka saga, której nie można przegapić

World Of Warcraft: The War Within, nowa epicka przygoda

World Of Warcraft: The War Within to pierwsza część nowej sagi Worldsoul, ambitnego przedsięwzięcia twórczego dla uniwersum Warcraft. W tej grze gracze udają się na nowy kontynent Khaz Algar, gdzie starożytna cywilizacja dochodzi do władzy głęboko pod powierzchnią planety.

Starożytna cywilizacja Nerubii rośnie w siłę głęboko pod powierzchnią, wspomagana przez Xal’atatha, Zwiastuna Pustki, wprowadzonego po raz pierwszy w rozszerzeniu Legion. Gracze będą musieli wezwać na pomoc Ziemian, nową sprzymierzoną rasę dostępną dla graczy Hordy i Przymierza, gdy zapuszczą się głębiej, aby odkryć zupełnie nowy świat, który istnieje od wieków i którego mieszkańcy przygotowują się na nieuchronne konflikty.

Rozszerzenia sagi Worldsoul

Saga Worldsoul do World Of Warcraft zawiera dwa inne rozszerzenia po The War Within: World Of Warcraft: Midnight i World Of Warcraft: The Last Titan.

Nowa alfa World of Warcraft The War Within będzie kontynuowana w tym tygodniu z nową rundą zawartości dostępną do testowania. Oto, co jest dostępne w tygodniu 4:

Dostępna treść:

Poziom: 78-80

Gracze, którzy brali udział w poprzednich wersjach, zobaczą swoje postacie, ale zaleca się utworzenie nowej postaci za pomocą szablonu tworzenia.

Obszary i zadania:

Azj-Kahet: Serce cywilizacji Nerubii, Azj-Kahet to ostatnie żyjące królestwo Nerubii, prowadzone przez królową Ansurek zdeterminowaną, by odzyskać utraconą chwałę.

Cechy:

Wąwóz Deephaul (pole bitwy PvP): Pole bitwy o tematyce ziemskiej, zlokalizowane w Pierścieniowych Głębinach.

Earthen Intro Quest: Rozegraj misję odblokowania Allied Race dla Earthen, która będzie dostępna dla graczy po zakończeniu głównego zadania (wraz z innymi wymaganiami).

Aktualizacje talentów bohaterskich:

Łowca Śmierci (łotrzyk), Zwiastun burzy (szaman). Wszystkie talenty bohaterskie z poprzednich wersji są nadal dostępne do testowania.

Lochy:

Ara-Kara, Miasto Echa, Miasto Nici. Dostęp do lochów można uzyskać poprzez wyszukiwarkę Dungeon Finder w grze.

Zawody:

Skóra, szycie, alchemia.

Odkryj nowe funkcje World Of Warcraft: The War Within

World Of Warcraft: The War Within oferuje graczom nowe, ekscytujące funkcje:

**Zejdź w głąb Azeroth**: Poznaj nowe starożytne cywilizacje i odkryj starożytne imperia, zarówno przyjazne, jak i wrogie, w czterech nowych strefach, w tym na Wyspie Dorn, Dzwoniących Głębinach, Hallowfall i Azj-kahet.

**Tworzyj nowe więzi z mieszkańcami głębin** : W miarę postępów w głównej kampanii spotkasz Ziemian, którzy uczynili Wyspę Dorn i obszary pod nią swoim domem. Ziemni będą nową rasą sojuszniczą dostępną dla graczy Hordy i Przymierza.

**Nowy wymiar gier dla graczy z całego świata** : Poszukiwacze przygód pragnący odkryć tajemnice pod powierzchnią w poszukiwaniu wielkich skarbów mają mnóstwo możliwości.

World Of Warcraft: The War Within pojawi się na komputerach PC/Mac w 2024 roku.

Źródło: www.bing.com