World of Warcraft: The War Within – data rozpoczęcia wersji beta i pełna zawartość

World of Warcraft: The War Within – ujawniono wersję beta rozszerzenia

World of Warcraft przygotowuje obecnie grunt pod swój kolejny dodatek, The War Within, z fazą beta, na którą czekają z niecierpliwością fani. Poniżej dowiesz się, co wiemy o tym ważnym wydarzeniu dla fanów gry.

Data premiery bety The War Within

Beta dodatku The War Within oficjalnie rozpocznie się w środę, 5 czerwca 2024 roku. Choć Blizzard nie podał jeszcze daty zakończenia tej fazy testów, możemy założyć, że potrwa ona około siedmiu tygodni, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Wersja beta Dragonflight. Blizzard ujawnił także nową, kluczową grafikę dla The War Within.

Zawartość wersji beta

Wersja beta War Within zaoferuje graczom pełne zdobywanie poziomów, nowe systemy, strefy, lochy, żołnierzy, wykopaliska i nową grywalną rasę Ziemnych z rozszerzenia. Następujące obszary będą dostępne do eksploracji w Azeroth: Azj-Kahet, Hallowfall, The Isle of Dorn i The Ringing Deep.

Lochy i Raidy

Każda nowa strefa będzie zawierać 4 lochy z możliwością wyrównania poziomu i 4 lochy z maksymalnym poziomem, a także najazd na Pałac Nerub’ar z ośmioma bossami. Za każde pomyślnie zakończone wyzwanie gracze zostaną nagrodzeni nowymi przedmiotami-nagrodami.

Nowe funkcje

Odkryj nowe funkcje, takie jak wykopaliska, oddziały wojenne, talenty bohaterów, nowe pole bitwy, profesje i aktualizacje interfejsu użytkownika, aby gra była płynniejsza i przyjemniejsza.

Dostęp do bety

Aby wziąć udział w becie, gracze WoW będą musieli kupić lub uaktualnić do Epic Edition The War Within, obecnie dostępnej w przedsprzedaży za 89,99 USD. Ta edycja oprócz dostępu do bety zaoferuje także trzydniowy wcześniejszy dostęp do rozszerzenia.

Krótko mówiąc, beta The War Within zapowiada się na wielkie wydarzenie dla fanów World of Warcraft, z bogatą i różnorodną zawartością do dogłębnego zbadania.

Źródło: www.dexerto.com