World of Warcraft: The War Within data premiery, historia i zwiastuny

World of Warcraft: The War Within – wszystko, co musisz wiedzieć

Po sensacyjnym ujawnieniu tej gry na BlizzConie 2023 możecie zastanawiać się, kiedy ukaże się World of Warcraft: The War Within. Nie martw się, ponieważ omówimy dokładnie to tutaj. Rzeczywiście, podczas corocznej imprezy Blizzarda, ukochany dyrektor wykonawczy Warcraft, Chris Metzen, ogłosił wstępne rozszerzenie sagi Worldsoul, co spotkało się z głośnym aplauzem publiczności.

Oczywiście, jeśli śledziliście wydarzenie, prawdopodobnie już wiecie, że to ujawnienie było tylko wisienką na torcie po zbliżającej się prezentacji pojawienia się Cataclysm Classic przez producenta wykonawczego WoW Holly Longdale. Jeśli bardziej interesuje Cię data premiery kolejnego rozszerzenia, sugerujemy kontynuowanie czytania, aby się tego dowiedzieć.

Data premiery World of Warcraft: The War Within

Zgodnie z zapowiedzią ogłoszoną podczas BlizzConu 2023, data premiery World of Warcraft: The War Within planowana jest na jesień 2024 roku. To rozszerzenie oznacza początek kolejnego wątku fabularnego w grze MMORPG firmy Blizzard, zatytułowanego Worldsoul Saga. Chociaż w chwili obecnej nie ma jeszcze konkretnych szczegółów na temat DLC, więcej szczegółów z pewnością zostanie ujawnionych w nadchodzących miesiącach, gdy zbliżymy się do określonego okna premiery.

Historia World of Warcraft: Wewnętrzna Wojna

Jak wspomniał Chris Metzen podczas BlizzConu 2023, w World of Warcraft: The War Within gracze „zejdą do serca samego Azeroth, odkrywając nowe podziemne krainy i wchodząc w interakcję ze starożytnymi kulturami, takimi jak Ziemianie i Nerubianie”. » Dodatkowo długi i dramatyczny film ogłoszony przez Blizzarda podczas wydarzenia dał widzom wgląd w długo oczekiwany powrót Anduina po ponownym spotkaniu z Thrallem.

Zwiastuny World of Warcraft: The War Within

Do tej pory wypuszczono tylko jeden zwiastun World of Warcraft: The War Within i był to film, który Blizzard ujawnił podczas corocznego wydarzenia. Przerywnik filmowy przedstawiał emocjonalne i dramatyczne spotkanie Anduina i Thralla, gdy jednoczyli się, aby pokonać nieznane jeszcze zło.

To wszystko, co powinniście wiedzieć o dacie premiery World of Warcraft: The War Within. Czekając na jej wydanie, sprawdź nasze strony dotyczące najlepszych specjalizacji do skórowania w World of Warcraft, najlepszej specjalizacji do krawiectwa w World of Warcraft i najlepszej specjalizacji dla myśliwego do gry solo w World of Warcraft.

Źródło: www.bing.com