Chciwy Emisariusz w World of Warcraft – Zdobądź nagrody i wzmocnienia!

World of Warcraft świętuje franczyzę Diablo z wydarzeniem Chciwy Emisariusz

Gracze Diablo prawdopodobnie znają goblina skarbnika, który może pojawić się podczas przeglądania map ARPG, ale teraz ten sam goblin trafił do World of Warcraft wraz z rozpoczęciem wydarzenia Chciwy emisariusz, oferującego nową klasyczną rozgrywkę polegającą na pogoni za goblinami nagrody.

Od teraz do 14 czerwca gracze mogą grać Goblinem Skarbnikiem w głównych miastach gry i eksplorować swoją strefę smoczego stada. Ludzie, którzy wezmą małego diabła, zostaną nagrodzeni różnymi opcjami, w tym między innymi różnymi kosmetykami, nowym wierzchowcem, antyczną kozą-podge i torbą z 36 miejscami.

Wzmocnienie XP Joyous Journeys przywraca o 50% lepsze wrażenia niż nowa generacja, w całym kraju od teraz do 19 czerwca. Po raz kolejny gracze muszą odwiedzić karczmarza, aby włączyć lub wyłączyć wzmocnienie.

Zobacz piękno w klasycznym kosmetyku w Chciwym Emisariuszu. Transmog broni nóg Braysa Tyraels Charger i nie tylko! Na żywo 25 maja o dziesiątej. czasu lokalnego: pic.twitter.com/7g2gBLkZ49.

Activision-Blizzard

Activision-Blizzard jest uważana za kontrowersyjną firmę zajmującą się grami ze względu na długą listę skandali, w tym zakaz huku, masowe zwolnienia, spory pracownicze, dysproporcje, procesy sądowe o molestowanie seksualne i dyskryminację, ugody federalne, niewłaściwe postępowanie wykonawcze, problemy z rurociągami, skorumpowane finanse, niekwestionowane licencje, złego zarządzania i całkowicie nieprzekonanego dyrektora wykonawczego oraz twardą rewelacją, że dyrektor generalny groził zamordowaniem swojego asystenta. Microsoft kupił firmę (teoretycznie) w 2023 roku.

Źródło: oficjalna strona https://game-news24.com/2023/05/26/world-of-warcraft-celebrates-the-diablo-franchise-with-the-greedy-emissary-event/.