Odblokuj łatwiej Sprzymierzone Rasy Smocze Stado w Świecie Warcrafta

Świat Warcrafta ułatwia odblokowanie sprzymierzonych ras Smocze stado

Świat Warcrafta gracze mogą wkrótce cieszyć się łatwiejszym procesem odblokowywania sprzymierzonych ras Smocze stado. Blizzard ujawnił niedawno łatkę 10.1.5, która wprowadzi kilka doskonałych funkcji, takie jak trzecią specjalizację dla klasy Evoker, zaginający czas mega-loch i zmiany jakości życia w lataniu.

Łatwiejsze odblokowanie rasy sprzymierzonej

Kiedy po raz pierwszy zostały wprowadzone w grze, sprzymierzone rasy były znacznie trudniejsze do odblokowania. Pierwotnie gracze musieli zwiększyć swoją reputację do poziomu Wywyższonego w określonych frakcjach, zanim mogli grać każdą rasą sprzymierzonych. Jednak po opublikowaniu łatki 10.1.5, gracze nie będą już musieli zdobywać żadnych osiągnięć, aby odblokować rasy sprzymierzone. Dodatkowo, poziom wymagany do odblokowania zadań rekrutacyjnych dla tych ras został zmniejszony z 50 do 40. Oznacza to, że gracze mogą odblokować każdą Sojuszniczą Rasę swojej frakcji, gdy tylko osiągną poziom 40, bez konieczności ukończenia jakiejkolwiek Legion Lub Bitwa o Azeroth osiągnięcia.

Zmartwienia graczy

Chociaż większość graczy cieszy się, że wymagania dotyczące odblokowania sprzymierzonych ras zostały w dużej mierze usunięte, niektórzy mają pewne obawy dotyczące ułatwienia odblokowania tych wyścigów. Sprzymierzone rasy mają jedne z najsilniejszych ras w grze, co może skłonić innych graczy do korzystania z tych nowych ras po ich odblokowaniu wyłącznie z tego powodu. Niektórzy fani mają nadzieję, że Świat Warcrafta ponownie przyjrzy się mniej ekscytującym zdolnościom starych ras, a nawet równym szansom.

“Świat Warcrafta ponownie przyjrzy się mniej ekscytującym zdolnościom starych ras, a nawet równym szansom.”

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

Zrodlo: Gamerant.