World of Warcraft Shadowlands jest teraz za darmo


Za każdym razem, gdy nadchodzi nowy dodatek do World of Warcraft, daje mi to duże FOMO MMO; możliwość uchwycenia dawnej chwały RPG jest rzeczywiście kuszącą perspektywą, ale czasami koszt wejścia na takie przedsięwzięcie jest po prostu zbyt wysoki. W związku z tym Blizzard ogłosił, że możesz otrzymać dodatek World of Warcraft: Shadowlands za darmo, już teraz, z dorzuceniem do 50 poziomu postaci na dokładkę.

Gdy na horyzoncie pojawia się Dragonflight, wydaje się, że teraz jest idealny czas, aby pozbyć się tych makr i nadążyć za tym, co przegapiłeś. Od teraz, do 5 września, możesz otrzymać darmową kopię dodatku Shadowlands, a także wzmocnienie postaci do 50 poziomu, dzięki czemu możesz od razu zagrać w tę zawartość.

Jak odebrać bezpłatną kopię World of Warcraft: Shadowlands?

  • Otwórz aplikację Battle.net na komputer i zaloguj się.
  • Kliknij ikonę prezentu w prawym górnym rogu aplikacji, obok ikony dzwonka powiadomienia.
  • W oknie potwierdzenia poszukaj prezentów i kliknij przycisk „Odbierz”.
  • Uruchom WoW i stwórz swoją nową postać na 50. poziomie.

Ten prezent od Blizzarda ma pewne ograniczenia; Konta Battle.net, do których nie dołączono wcześniej wydanego rozszerzenia, nie kwalifikują się do darmowego konta, a ci, którzy mają już Shadowlands na którymkolwiek ze swoich kont, również nie kwalifikują się.

Wygląda na to, że Blizzard próbuje trafić w ten słodki punkt graczy, którzy przegrali, próbując wciągnąć ich z powrotem do foldu, aby mieli nadzieję, że kupią dodatek Dragonflight, gdy zostanie wydany w grudniu.

Podsumowując, przyzwoity dzień, jeśli jesteś starszym graczem World of Warcraft. Darmowe rzeczy są zawsze fajne, a jeśli podoba Ci się to, co widzisz, pod koniec tego roku pojawi się cała masa zawartości WoW, a Dragonflight będzie jednym z najlepszych. Słyszałeś, że możesz pogłaskać psa? Możesz pogłaskać psa. 10/10 ode mnie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63059b66fd3f4c6e974968238dc35da0&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fworld-of-warcraft%2Fshadowlands-free&c=5679817445906199109&mkt=fr-fr