Stwórz Legendarne Broń w Świecie Warcrafta – Najnowsze Wiadomości!

Najeźdźcy w Świat Warcrafta zmieniają grę, tworząc pierwszą na świecie legendarną broń Evoker

Ostatnio, World of Warcraft najlepsze gildie rajdowe wyczyściły Aberrus, rozpoczął się drugi rajd Smocze stado, na najwyższym mitycznym poziomie trudności. W ten sposób zdobyli Klejnot Pękniętego Tytana — specjalny przedmiot, który rozpoczyna zadanie dla postaci Przywoływaczy w celu stworzenia Legendarnego Świat Warcrafta broń o nazwie Nasz’uro, Niezwiązane Dziedzictwo.

W krótkim czasie od zdobycia pierwszego z tych klejnotów pierwszy na świecie bandyta Team Liquid Sanghelios zakończył zadanie i stworzył pierwsze Nasze’uro. Jednak gdy to zrobił, stało się coś nieoczekiwanego: światowa wiadomość została wyemitowana do graczy na każdym serwerze, ogłaszając stworzenie legendarnej broni, z kulami świecącego światła pojawiającymi się w Smocze stado centrum Valdrakken.

„Przez krótki czas był dostępny tylko na serwerach NA, ale zaczęły pojawiać się kule dla EU Świat Warcrafta graczy po stworzeniu Nasz’uro na ich serwerach, więc wydaje się, że ta funkcja jest odblokowywana, gdy postać z regionu domeny ukończy przedmiot.”

Dodatkowo wokół Smoczych Wysp pojawiły się Krwawe Okruchy Nasz’uro. Każdy gracz może zebrać wszystkie 16, aby zdobyć specjalnego zwierzaka towarzyszącego – Okruch Nasz’uro. Zwierzak sam w sobie jest świecącym pyłkiem energii podobnej do Tytana, identycznym z kulami, które gracze muszą zebrać, aby go zdobyć. Niestety, gracze nie mogą używać pyłku w bitwach zwierzaków, ale jest to świetny dodatek do ich Świat Warcrafta jednak kolekcja zwierząt.

Wyścigi do pierwszego miejsca na świecie

Podczas wyścigów do pierwszego miejsca na świecie Świat Warcrafta są zawsze popularne, rzadko wpływają na zwykłych graczy w namacalny sposób. Wielu fanom spodobało się to, że ci najeźdźcy dosłownie mogli odblokować funkcję dla wszystkich, ponieważ pomogli stworzyć bezpośrednie połączenie między swobodną i hardkorową gałęzią gry. Świat Warcrafta wspólnota. Fani mają nadzieję, że Blizzard będzie nadal tworzył takie wciągające sekrety w przyszłości.

Jak zdobyć legendarne przedmioty

Pęknięty Klejnot Tytana był pierwotnie zamknięty za Mitycznym Aberrusem, ale teraz, gdy został już raz zdobyty, gracze mogą zdobyć przedmiot fabularny Artefakt na dowolnym poziomie trudności, choć ze zmniejszoną częstotliwością wypadania. Zaklinacze, którzy chcą zdobyć ten efektowny artefakt, powinni zebrać drużynę, wyruszyć do Aberrus i mieć nadzieję, że rzadki przedmiot wypadnie dla nich, gdy pokonają Sarkaretha w World of Warcraft: Dragonstad.

Świat Warcrafta gracze byli oczarowani tym niespodziewanym odblokowaniem podczas tworzenia legendarnej broni Evoker. Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

Źródło: gamerant.com.