World of Warcraft publikuje harmonogram testów rajdów Aberrus


Nadchodząca łatka Embers of Neltharion wprowadza jako najnowszą wersję Aberrusa, Shadowed Crucible Świat Warcrafta raid, a Blizzard ujawnił harmonogram testów dla ośmiu z dziewięciu bossów. Następca Vault of the Incarnates zabiera graczy do tajnego ośrodka badawczego Deathwinga podczas jego dni jako Strażnik Ziemi, a nawet każe im zmierzyć się z obliczem Nelthariona jako przedostatnie spotkanie. Świat Warcrafta ujawniło listę bossów dla Aberrusa wkrótce po ogłoszeniu łatki 10.1 i chociaż wielu graczy jest rozczarowanych, że nie zmierzą się z Pierwotnymi Wcieleniami, poziomy ustalone podczas rajdu zrobiły wrażenie na prawie każdej klasie z wyjątkiem Monka.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Podczas gdy mityczni gracze mogą się doczekać Smocze stado Sezon 2 usuwa sezonowe afiksy i daje The Vortex Pinnacle debiut w Keystone, Świat Warcrafta najeźdźcy mogą spodziewać się, że zobaczą, co Aberrus ma dla nich w zanadrzu, na Publicznych Serwerach Testowych znacznie wcześniej, niż im się wydaje. Blizzard Entertainment opublikował harmonogram testowania rajdu w łatce 10.1 i z jedynym wyjątkiem Scalecommander Sarkareth, Świat Warcrafta gracze będą mogli osobiście przetestować każdego z pozostałych ośmiu bossów.

POWIĄZANE:World of Warcraft: Podejrzany nowy potwór dokucza Starym Bogom w 10.1

Pierwsza partia testów na Świat Warcrafta PST rozpocznie się 16 marca i obejmie Kazzarę, Hellforged (13:00 PDT) i The Amalgamation Chamber (14:00 PDT). Testy rajdów będą natychmiast kontynuowane 17 marca wraz z The Vigilant Steward, Zskarn (13:00 PDT) i Rashok, the Elder (14:00 PDT). Chociaż Blizzard wspomniał o tym, w tym o innych trudnościach, pierwszy zestaw spotkań skupi się głównie na trybie heroicznym.

Świat Warcrafta gracze mogą spodziewać się przetestowania pozostałych bossów tydzień później, 23 i 24 marca, z harmonogramem podanym aż do 21 kwietnia. Chociaż okaże się, które starcia pojawią się w następnej fazie, Blizzard wspomniał, że więcej szczegółów pojawi się w miarę zbliżania się dnia testów. Aby wejść do strefy rajdu w celach testowych, zawsze niezawodny Lord Nexus Donjon Rade w Valdrakken, Orgrimmar lub Stormwind teleportuje najeźdźców bezpośrednio do instancji, gdy tylko ta się otworzy. W normalnych okolicznościach gracze mogą spodziewać się wejścia do Aberrus przez nową strefę Zaralek Cavern w Embers of Neltharion.

Należy zauważyć, że głównym celem Świat Warcrafta testy rajdowe mają pomóc Blizzardowi zidentyfikować błędy i zebrać cenne informacje zwrotne na temat tego, jak złożona mechanika bossów sprawdza się w praktyce. Chociaż czas trwania jest wstępnie określony na 60 minut, nie wykracza to poza sferę możliwości przedłużenia testów o dodatkową godzinę. Gracze zainteresowani przyjrzeniem się Aberrusowi z pierwszej ręki mogą również sprawdzić oficjalny post Blizzarda na stronie Świat Warcrafta forach, ponieważ programiści będą je aktualizować w nadchodzących tygodniach.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Historia World of Warcraft musi częściej powracać do starszych stref

źródło: World of WarcraftŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-aberrus-raid-testing-schedule/