World of Warcraft przygotowuje się na nowe rozszerzenia w nieoczekiwany sposób

World of Warcraft właśnie rozszerzyło pokój portalu Stormwind w publicznym serwerze testowym aktualizacji 10.2. Ta dodatkowa przestrzeń zostanie prawdopodobnie dodana w celu przewidzenia przyszłości World of Warcraft, ale może to oznaczać pojawienie się nowych portali w komnacie.

Rozszerzenie o nowe portale

Niedawno World of Warcraft ogłosiło aktualizację 10.2 Guardians of the Dream i rozpoczęło testowanie jej na PST. Oznacza to, że do testów dostępne są pierwsze elementy nowej aktualizacji zawartości, w tym fragmenty kampanii fabularnej, strefa Szmaragdowego Snu i kilka jej nowych funkcji.

Nieoczekiwane odkrycie

Jednak fan i twórca zawartości World of Warcraft, MrGM, odkrył niedawno sekret PST, którego się nie spodziewał. Wygląda na to, że pokój portalowy znajdujący się w Sanktuarium Magów w Stormwind otrzymał nowe schody prowadzące do innego pokoju portalowego. Podobnie jak pierwsze, w tym powiększonym pomieszczeniu zmieści się jeszcze 10 portali, choć jego przeznaczenie obecnie pozostaje nieznane.

Planowane są nowe dodatki

Historycznie rzecz biorąc, World of Warcraft dodawał nowy portal w każdym rozszerzeniu, zwykle do dużej stolicy lub innej centralnej lokalizacji. Stado Smoków zapełniło ostatnie miejsce w Pokoju Portali, co oznacza, że ​​po wydaniu 10. dodatku obszar ten będzie musiał zostać jeszcze bardziej powiększony. Jeśli World of Warcraft podąży za tą tradycją w przyszłych rozszerzeniach, to nowe pomieszczenie portalowe będzie miało wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić 10 dodatkowych rozszerzeń do World of Warcraft – a ponieważ nowe rozszerzenie pojawia się mniej więcej co dwa lata, WoW będzie dobry do 2044 roku.

Przyszłość portali

Obecnie Hala Portalu Hordy w Orgrimmar w World of Warcraft nie została jeszcze rozbudowana. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika w Przymierzu, Sala Portali Orgrimmaru nie jest zlokalizowana w osobnej instancji, więc adaptacja może być nieco trudniejsza. Jest prawdopodobne, że World of Warcraft wciąż pracuje nad dodaniem większej liczby portali do Orgrimmar.

To powiedziawszy, możliwe, że te nowe przestrzenie portali wskazują na coś innego. To dodatkowe pomieszczenie może oznaczać, że World of Warcraft ponownie udostępni w Stormwind portale do innych stolic Sojuszu, takich jak Exodar czy Ironforge. Alternatywnie można by dodać nowe lokalizacje portali w całym Azeroth, aby ułatwić szybką podróż, być może w ramach globalnej zmiany World of Warcraft. Niezależnie od celu, w Portal Hall w Stormwind w najbliższej przyszłości pojawią się nowe miejsca, a Blizzcon już za kilka miesięcy i gracze WoW-a prawdopodobnie nie będą musieli długo czekać, aby po raz pierwszy zobaczyć lokalizacje, w których mogłyby znaleźć się te nowe portale. Ołów.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com