World of Warcraft: przed aktualizacją Dragonflight wyłączy się


Blizzard ogłosił, że Word of Warcraft: Dragonflight przed poprawką wyłączy premie za zestaw klas powiązane z przedmiotami wprowadzonymi w patchu 9.2, Koniec wieczności.

Przekształcenie przedmiotów z zestawów klasowych z poprzednich rozszerzeń WoW w starsze wyposażenie i wyłączenie ich premii nie jest niczym nowym, ale ta zmiana pojawiała się później w nowym rozszerzeniu.

Przed aktualizacją World of Warcraft: Dragonflight wyłączy premie za zestaw klasowy Końca Wieczności
Przed aktualizacją World of Warcraft: Dragonflight wyłączy premie za zestaw klasowy Końca Wieczności

„Wraz z pierwszym wydaniem łatki przed rozszerzeniem Dragonflight (wersja 10.0.0), premie za zestawy klasowe z Końca Wieczności (9.2) będą oznaczone jako Legacy, skutecznie wyłączając je w walce.” Community Manager Kaivax napisał na forach.

„Chociaż rutyną jest oznaczanie premii ze starszych zestawów jako Legacy, zwykle nie robimy tego kroku tak szybko po ich nabyciu. Niestety, zakres zmian klas nadchodzących przed aktualizacją jest wyjątkową okolicznością, która do tego doprowadziła. decyzja.

Blizzard nie ma na celu „powtórz ten czas podczas oznaczania zestawów klasowych jako Legacy” idzie naprzód i to potwierdził „Zawartość gry zostanie ponownie dostrojona w wersji 10.0.0, dzięki czemu poziom trudności pozostanie względnie taki sam” po usunięciu premii z zestawu klasy Eternity’ End i dodaniu nowych drzewek talentów.

WoW: Dragonflight przed łatką nie ma jeszcze daty premiery, ale wraz z pojawieniem się dodatku pod koniec listopada, nie powinno minąć dużo czasu, zanim będzie dostępny.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o grach na PC, śledząc GameWatcher na Świergotoglądając nasze filmy na Youtubedając nam lajka Facebooki dołączasz do nas dalej Niezgoda. Możemy również zawierać linki do sklepów partnerskich, co daje nam niewielką prowizję, jeśli coś za ich pośrednictwem kupisz. Dziękuję Ci.

Źródło : https://www.gamewatcher.com/news/world-of-warcraft-dragonflight-pre-patch-disable-eternitys-end-class-set-bonuses