World of Warcraft prezentuje nowy zwiastun gry Dragonflight


Na tydzień do premiery World of Warcraft: Dragonflight Blizzard publikuje nowy, pełen akcji zwiastun z rozgrywką.


Do premiery został już tylko tydzień World of Warcraft: Dragonflight, Blizzard udostępnił „Zwiastun rozgrywki z premierą” nowego rozszerzenia. Zwiastun trwał niecałe dwie minuty i obejmował kilka wprowadzających elementów historii i rozgrywki, których gracze doświadczą w World of Warcraft: Dragonflight.


W ciągu ostatnich kilku tygodni łatka przed rozszerzeniem dla Smocze stado został wydany w dwóch fazach. Pierwsza faza została wydana 25 października i dodała odnowiony interfejs użytkownika, nowy system drzew talentów oraz zmiany balansu dla wszystkich klas i specjalizacji do przejrzenia i dostosowania. W zeszłym tygodniu druga faza przyniosła mnóstwo treści, które przyciągnęły graczy. Gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu Primal Storms oraz ci, którzy już go kupili Smocze stado może tworzyć i grać jako Dracthyr Evoker, nowa klasa bohatera z rozszerzenia.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Dyrektor gry World of Warcraft mówi, że w przyszłości pojawią się gildie międzyfrakcyjne

Od samego początku nowy zwiastun Smocze stado wprowadza graczy w jedno z głównych zagrożeń, z jakimi zmierzą się w dodatku. Pierwsza minuta zwiastuna zawierała fragmenty przerywnika filmowego w grze zatytułowanego „A Tempest Unleashed” i przedstawia Kalecgosa, przywódcę Niebieskiego stada smoków. Kalecgos informuje starego sojusznika, arcymaga Khadgara, o powrocie Raszagetha Pożeracza Burz. Dracthyr Evokers, którzy rozegrali swoje zadania wprowadzające, byli świadkami uwolnienia Raszageth z jej podziemnego więzienia, co Kalecgos przekazuje Khadgarowi po wysłuchaniu zeznań zarówno Wrathion, jak i Alexstraszy. Po tym, jak Alexstrasza obiecuje odbudować moce Aspektów, które utraciły na zakończenie Kataklizm rozszerzenia, Khadgar oświadcza Kalecgosowi, że śmiertelni czempioni Azeroth odpowiedzą na wezwanie Wiążącego Życie i pomogą jej w jej wysiłkach.

Druga połowa zwiastuna pokazuje materiał z rozgrywki przedstawiający graczy biorących udział w licznych nowych lochach na Smoczych Wyspach, nowe frakcje, z którymi gracze mogą się sprzymierzyć i zyskać sławę, oraz nadchodzący najazd Vault of the Incarnates, w którym gracze zmierzą się z Raszagethem jako główny przeciwnik. Podkreślono również nowe drzewka talentów i Dracthyr Evoker, ponieważ słowa Nozdormu, przywódcy Brązowego Stada Smoków, odbijają się echem w zwiastunie i zachęcają graczy do odkrywania własnego przeznaczenia na Smoczych Wyspach. Zwiastun zakończył się tym, że Blizzard powtórzył te zamówienia w przedsprzedaży Smocze stado są już dostępne i zapewniają natychmiastowy dostęp do Dracthyr Evoker.

W ramach przygotowania do Smocze stadoTwitch Drops zostały włączone po raz pierwszy w historii Świat Warcrafta. Od przyszłego tygodnia gracze mogą zdobyć wierzchowca Feldrake jako Twitch Drop za oglądanie co najmniej czterech godzin Smocze stado treści na każdym uczestniczącym kanale. Mając zaledwie kilka dni do premiery dodatku, Blizzard nie szczędził wysiłków, aby sprowadzić ludzi z powrotem do Azeroth po kilku ciężkich latach. To, czy jego wysiłki przyniosą efekty, zależy od decyzji graczy.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: Wywiad w World of Warcraft: Steve Danuser i Maria Hamilton omawiają Dragonflight, różnorodność, reprezentacjęŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637bfc1dcda44cd18b0a07150fcf3445&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-launch-gameplay-trailer%2F&c=18130692203428487021&mkt=fr-fr