World of Warcraft pomaga odnaleźć zaginioną 16-latkę

Zaginiony nastolatek odnaleziony dzięki World of Warcraft

Zaginiona 16-letnia dziewczyna z Ohio została odnaleziona w Dunnellon na Florydzie dzięki World of Warcraft. Władze odnalazły zaginioną nastolatkę, ustalając, że jej konto World of Warcraft było używane pod adresem w Dunnellon tego samego dnia, w którym potrzebna była pomoc. Adres należał do 31-letniego Thomasa Ebersole’a, który został aresztowany za rzekome podróżowanie w celu spotkania z nieletnią w celu odbycia czynności seksualnych, zakłócanie opieki nad dzieckiem i ukrywanie niezidentyfikowanej nieletniej narzeczonej.

Umieszczony w areszcie bez możliwości wyjścia za kaucją

Po tym, jak organy ścigania nawiązały kontakt z jego domem, Ebersole początkowo zaprzeczył, że zna nieletniego. W końcu przyznał się, że pojechał do Ohio, aby spotkać się z ofiarą i zabrać ją do domu. Ebersole powiedział także, że miał romans z nieletnią ofiarą i planował ukryć ją w swoim domu, chcąc, aby została jego żoną. Ebersole przekazał władzom wiadomości na Discordzie, w których opisał swoje plany spotkania się z ofiarą w Ohio i podjęcia aktywności seksualnej, wiedząc, że popełnia przestępstwo. Został zatrzymany i przewieziony do więzienia hrabstwa Marion, gdzie przebywa bez kaucji.

World of Warcraft Blizzard ujawnia, co będzie dalej

W tym roku przypada 20. rocznica franczyzy World of Warcraft. Kiedy w zeszłym roku BlizzCon powrócił z The Worldsoul Saga, ta historia zostanie opowiedziana w trzech kolejnych głównych rozszerzeniach gry. Pierwszy, The War Within, którego premiera zaplanowana jest na rok 2024. Dyrektor kreatywny Chris Metzen nazwał Sagę Worldsoul „The Worldsoul Saga” kulminacja pierwszych 20 lat naszego opowiadania historii”, która „przeniesie nas w kolejne 20 lat przygód”.

Uwagi

Brak komentarzy

Źródło: games.mxdwn.com