World of Warcraft Patch 10.1 Embers of Neltharion: nowa strefa, rajd i nie tylko


Opublikowany: 2023-03-10T05:16:28

Zaktualizowano: 2023-03-10T05:16:41

Aktualizacja World of Warcraft 10.1 wkrótce trafi na PST. Oto wszystko, co wiemy o kolejnej aktualizacji ponadczasowej gry MMO firmy Blizzard.

Trudno zaprzeczyć, ile World of Warcraft miał przez lata. 19-letnia gra MMO przetrwała próbę czasu i pozostaje jedną z najpopularniejszych gier tego gatunku.

Dragonflight nie różni się niczym w przypadku gry dla wielu graczy, która wciąż jest aktualizowana do dziś. Mając to na uwadze, łatka 10.1 wkrótce zostanie udostępniona na serwerach PST, a następnie zacznie działać, co oznacza, że ​​warto śledzić nowości w grze. Oto wszystko, co obecnie wiemy o World of Warcraft Patch 10.1, Embers of Neltharion.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Kiedy pojawi się aktualizacja World of Warcraft Patch 10.1?

Aktualizacja 10.1 do World of Warcraft pojawi się na PST w dniu 10 marca 2023 r. Jednak na razie nie potwierdzono daty jego uruchomienia.

Wiemy, że łatka 10.0.7 zostanie wydana 21 marca 2023 r. w Ameryce. Jest więc prawdopodobne, że wersja 10.1 powinna zostać wydana kilka miesięcy później.

World of Warcraft jazda na smoku 10.1Zamieć

Jazda na smokach będzie dostępna w nowej strefie w patchu 10.1.

Zawartość patcha 10.1 do World of Warcraft

Nowa Strefa: Jaskinia Zaralek

Jaskinia Zaralek będzie nową strefą wprowadzoną wraz z aktualizacją 10.1, zawierającą własną różnorodność treści. Będzie mnóstwo nowych zadań, aktualizacji dotyczących smoczej jazdy i przyjaciół, których można spotkać w tej strefie, a dla zapalonych poszukiwaczy przygód będzie jeszcze więcej.

Nowy najazd: Aberrus, The Shadowed Crucible

Jaskinia Zaralek będzie również gospodarzem nowego rajdu w tej strefie. Aberrus to tajne laboratorium ukryte w Jaskini Zaralek. Miejsce narodzin Dracthyrów, to także miejsce, w którym Neltharion uległ podszeptom Starych Bogów.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Sam rajd będzie miał w sumie 9 bossów, a jednym ze znanych wrogów będzie Scalecommander Sarkareth, którego siły chcą przejąć dziedzictwo Dracthyrów.

Aberrus zostanie wydany z normalnymi, heroicznymi i mitycznymi trudnościami, które zostaną wydane jednocześnie.

Strefa rajdowa World of Warcraft 10.1Zamieć

Aberrus, Shadowed Crucible będzie kolejnym najazdem w patchu 10.1.

Nowa rotacja Mythic+

Rotacja lochów Mythic+ otrzyma pewne aktualizacje, a starsze lochy zostaną wycofane i zastąpione nowym wyborem. Cztery pozostałe lochy Dragonflight dołączą do rotacji Mythic+, a są to:

  • Paprociowa Pustka
  • Sale Infuzji
  • Uldaman: Dziedzictwo Tyra
  • Neltar

Oprócz tych lochów powrócą cztery starsze lochy, oferujące nowe wyzwania w trybie Mythic+. Te lochy to:

  • Freehold (Bitwa o Azeroth)
  • Underrot (Bitwa o Azeroth)
  • Legowisko Nelthariona (Legion)
  • Vortex Pinnacle (Kataklizm)

Inne drobne zmiany pojawią się w patchu 10.1, ale nie będziemy znać konkretnych szczegółów, dopóki patch nie trafi na PST.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniuŹródło : https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/world-of-warcraft-patch-10-1-embers-of-neltharion-new-zone-raid-more-2082557/